Wpis z mikrobloga

@uabit: narzekam na te kwestie które wymieniłeś (poza tą infrastrukturą miejską bo tu nieźle pojechałeś xD), ale to nie znaczy, że mówię że #!$%@? tu się zyje. Po prostu jest sporo rzeczy do poprawy.

ale fakt, niezbyt poprawnie stylistycznie to napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawelczixd: z tym sie zgodze, jest bardzo sporo rzeczy do poprawy ale jak widac po wynikach ludzie wola tkwic w starym zarzadzaniu miastem, pozatym ja mam porownianie bo zyłem w Warszawie, rzeszowie i Bielsku¯\_(ツ)_/¯
komunikacja miejska ssie palke, infrastruktura miejska ssie palke, betonowanie wszytkiego co zielone, 0 zagospodarowania przestrzennego

ja mam porownianie bo zyłem w Warszawie, rzeszowie i Bielsku

@uabit: No to w końcu mówisz o Gdańsku czy Rzeszowie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
no no to niezbyt dobrze świadczy o mieszkaniach gdańska jak i niektórych kandydatach skro ten szur braun zdobył aż 12%

@sow_hoz: gdy usunie się z twojej wypowiedzi "niezbyt" i "szur" to nawet ma ona sens

no no, to dobrze świadczy o mieszkaniach gdańska jak i niektórych kandydatach skro ten braun zdobył aż 12%
@Czerwonykaktus: Gdańsk przeprasza, że 12% osób głosowało na Brauna (wiadomo, że tyle nie będzie, ale powiedzmy, że tak). Oddać władzę człowiekowi, który z Gdańskie nie ma nic wspólnego, nie miał żadnych postulatów dotyczących miasta, a jedynie swoje ideologiczne (żydokomuna, eurokomuna precz).. a nie sorry, mówił o sprzedaży ECS. To jest dopiero idiotyzm - głosować na człowieka bez konkretnego programu, to chyba potrafią tylko nastoletni wyborcy Korwina - zagłosować przeciw komuś.. i
@yggdrasil: zalozmy ze to prawda i autobus jadac tam jedzie przez pustynie, No to wezmy inny kierunek czyli lotnisko Leszke, niedziela pierwszy autobus z tamtad 6:20 potem 7:20;8:20;9:20 itd itd, to juz na zadupiasty modlin 70km od miasta jest lepsza komunikacja
@AntyDojcz: Kolejka co 20 minut w szczycie, potem co 30 minut to mało? Pierwsza około 4:30 rano z Wrzeszcza. Autobusów kiedyś było dużo na lotnisko, po wybudowaniu kolejki zmniejszono częstotliwość kursowania. Pierwszy autobus na lotnisku jest około 5 rano. 110 masz 3 albo 2 razy na godzinę, 210 dwa razy na godzinę, 122 raz na godzinę. Tanie linie latają od około 7 rano, więc moim zdaniem nie ma problemu z dojazdem,