Wpis z mikrobloga

"Hej cześć
Mamy dla was smutną informację, dzisiejszego dnia niestety nie doszło do rozdania jedzenia na Piaskowej Górze ponieważ czekała na nas grupa około 20 kiboli którzy nas przegonili butelkami, kamieniami oraz okrzykami. Próbowaliśmy im wytłumacz że chcemy rozdać tylko jedzenie potrzebującym na co dostaliśmy wiadomość zwrotną w stylu "zamiast chlać jabole i pomagać menelom weźcie się do nauki" koniec końców jedzenie się nie zmarnowało i zawieźliśmy je do noclegowni na ulicy pocztowej przez co pokazaliśmy że i tak nakarmimy potrzebujących. Za tydzień znowu startujemy z akcją i liczymy na waszą pomoc. Wałbrzych nie zgadza się na przemoc i faszyzm. NO PASARAN."

Za: https://www.facebook.com/watch/?v=2532855143408741

Absolutnie największa pogarda na was, prawackie kibole. Ile jadu w sercu trzeba mieć, by przeszkadzać komuś szerzyć chociaż odrobinę dobra?

inb4 zarzucenie, że to wcale nie były prawaki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazkiboli #walbrzych
  • 5
@Goke: Gdzie jest ideologia w jedzeniu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shoo, shoo ze swoimi urojeniami. Wisi mi, że sprzedają zina. Ale nie wisi mi to, że próbują pomóc innym w przeciwieństwie do grupy kiboli, którzy znają tylko agresję i zastraszanie.
Nie próbuj odwracać uwagi od problemu.
@SkeletonKing: To kibole nigdy nie pomagali? Bo chociaż kibolem nie jestem to wiem że też pomagali. Tak czy siak gołym okiem widać że to nie jest bezinteresowna pomoc ( ͡~ ͜ʖ ͡°
Nie próbuj wszędzie wciskać swoich urojeń widząc wszędzie urojenia.
@SkeletonKing: No ale pomagali i to takie samo pomaganie jak tych od Jedzenie zamiast bomb. To że w Polsce takie grupki nie mają rozgłosu nie znaczy że nie mają za granicą i w Polsce próbują się przebić przez potrzebujących. My mamy kiboli oni anarchistów. Z dwojga złego wolę kilka wyrwanych drzewek i zniszczonych przystanków niż masowe palenie aut,sklepów i śmietnisko na ulicach. I nie musisz mi tu wymyślać o urojeniach bo