Wpis z mikrobloga

@vin42: No tak, przecież nikt nikomu nie zabrania. Przecież taki prawak jak Ty, który na każdym kroku #!$%@? logikę, nie widzi związku między tym, że jak nazywa się homoseksualistów ścierwem, w dupie ma się naukę i dalej się mówi, że homoseksualizm to choroba, mimo, że tak nie jest (ale gejowskie lobby!), ksiądz z ambony krzyczy, że homoseksualizm to grzech, a potem Sebastian pod blokiem spuści #!$%@? gejowi, to jest ok.
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: zdecydujcie się w końcu czy gdy rzucacie niemerytoryczny argumentum ad personam, to czy czepiacie się lewicowców o bycie bogatymi bananami czy zazdrosnymi biedakami bo to już się zaczyna żałosne robić i na pewno nie trzyma się kupy (to chyba ta słynna #prawackalogika ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
  • Odpowiedz
@GrammarNazi na temat #!$%@? logiki to raczej tski lewar jak ty ma dużo do powiedzenia :) Przede wszystkim dlatego młocie że wciskasz mi w usta słowa których nie mówiłem.
Kolejne #!$%@? logiki łączenie Sebka spod bloku z księdzem z ambony XDDD. I przytocz proszę te badania na temat adopcji dzieci. Tylko z niezależnego źródła a nie od jakiejś pro LGBT ameby.
  • Odpowiedz
@vin42: Idź do szkoły, albo sobie poszukaj. Nie chce mi się na siłę edukować idioty, który woli żyć dalej swoimi urojeniami i zwyczajną ignorancją albo głupotą. Nauka i wiedza są na wyciągnięcie ręki, ale jak ktoś woli tkwić w głupocie i szukać potwierdzenia swojej głupoty to nic na to nie poradzę. Jesteś jak taki płaskoziemca, który cały czas tylko znajduje potwierdzenie swojej tezy, że ziemia jest płaska, bo nie chce
  • Odpowiedz
@NocnyFull Paradoksalnie, może właśnie w ten sposób, chodząc w drogich butach, próbuję walczyć z kapitalizmem. Może akurat te konkretne buty zostały wyprodukowane w fabryce, gdzie pracownicy są dobrze opłacani, przestrzegane są prawa pracowników, to i buty droższe. A zakładając chińską taniochę wspierasz producenta, który nie szanuje i wyzyskuje swoich pracowników ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz