Wpis z mikrobloga

@tobiaszpatyk: piekna sprawa, zazdroszcze! Ehh, tez bym sobie takie rzeczy porobil, czlowiek coraz starszy, pieniadze sa, ale ciagle przeprowadzki nie pozwalaja sie skupic na szukaniu "swojego miejsca" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@macadamia: chyba najgorsze co może być z perspektywy osoby posiadającej własne mieszkanie to ciągłe życie na kartonach w cudzych m^2, przecież to ani się nigdy nie urządzisz tak jak chcesz ani nie masz pewności że będziesz tam mieszkał ile chcesz, do bani to
  • Odpowiedz
to chyba najwyższa pora uśmiechnąć się do rodziców ewentualnie dziadków lub wziąć hipoteke ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Qbanek1: No ale gdzie i po co? Jak ja nie wiem, gdzie bede mieszkal w czerwcu, a jesli juz sie dowiem, to nie wiem czy sie ten stan utrzyma chociaz do konca roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qbanek1: koncze PhD i probuje sie lapac na jakies fajne projekty, do tego wlasnie od czerwca bede chcial isc na postdoca, a poki co oferty mam na pol roku :/ No ale skonczyc 3 stopien i nie pojsc na postdoc to slabo slabo :/
  • Odpowiedz
@Elph: 1. Za drzwiami jest stalowa rama z ciętych i giętych elementów stalowych. Utrudnieniem było brak możliwości kotwienia się do sufitu i podłogi (ogrzewanie podłogowe) dodatkowo jako cel postawiłem sobie niewidoczne połączenia śrubowe elementów ramy.

2. Podstawą skrzydła jest specjalnie docięta i otworowana płyta meblowa w kolorze czarnym, na to naklejone są lustra (8szt), na to nałożona jest stalowa nakładka, całość skręcana od tyłu z wykorzystaniem nakrętek kołpakowych.

3. Każde skrzydło zawieszone jest na 5 specjalnych zawiasach przeznaczonych do ciężkich drzwi (każde waży około 50
  • Odpowiedz
@tobiaszpatyk: robiłem kiedyś taka zabudowę na zamówienie :) wiem tylko ze nigdy więcej jak mieszkanie jest wykończone, masakra mieszkanie od dewelopera ściany tak Krzywe ze płakałem po tej robocie ...
  • Odpowiedz