Wpis z mikrobloga

2 dni temu wyklikalem na #tinder ładną dziewczynę. Dzisiaj zauważyłem, że do mnie napisała (nie dostałem powiadomienia). Popisaliśmy, przeszliśmy na messenger, okazało się że chodziliśmy 2 lata razem do tej samej szkoły średniej nie pamiętam jej ona mnie w sumie minęło już 7 lat. Mamy bardzo podobne zainteresowania. Jutro idziemy razem na kawę i do kina ( ͡º ͜ʖ͡º) trochę się cykam ale raz kozie śmierć. To wszystko mi wygląda jak to słynne "przeznaczenie" #wygryw #randkujzwykopem
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mamy bardzo podobne zainteresowania. Jutro idziemy razem na kawę i do kina ( ͡º ͜ʖ͡º) trochę się cykam ale raz kozie śmierć.


@TakeshiHitano: Spokojnie, po 2,5 miesiącach z dupy w trakcie rozmowy napisze Ci że dziękuje za wszystko, ale nic nie czuje i się będziesz zastanawiać o hui chodzi. Nie polecam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raffaello96: kaczki szczo... Dopadło go przeznaczenie, a Ty się przypierdzielasz do jakiegoś zdania, które nie ma sensu. Nie rozumiesz bo widocznie Ciebie w tym przeznaczeniu nie ma. Już się zlatują sępy żeby wykoleić pociąg z torów przeznaczenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz