Wpis z mikrobloga

Ok. POSTUJĘ NON STOP NEGATYWNIE, MAM DOŚĆ. (,)

Może niektórzy z was znają tego Youtubera, ja, jako że lubię muzykę rockową/metalową, bardzo go doceniam...ZWŁASZCZA jako źródło porządnej dawki ŚMIECHU! ( ʖ̯)
Zwłaszcza, że przyznał, że wypił 'dużo za dużo' kawy

Właśnie po zakupach leżałam kilka godzin, bo muszę posprzątać, a czuję, jakby miało rozsadzić mi czaszkę...

Kiedy zobaczyłam na U2B, że Stevie T nagrał nowy filmik z cyklu, czy gwiazda UDAJE, czy NAPRAWDĘ GRA. Jak zwykle, świetnie się bawiłam, czuję się bardziej na siłach, by wstać! Dzięki Stevie! ()

https://youtu.be/KD5lrpzmWj0

#steviet #gitaraelektryczna #muzyka #smieszne #parodia #humor #kawa
NCSE2019 - Ok. POSTUJĘ NON STOP NEGATYWNIE, MAM DOŚĆ. (╯︵╰,)

 Może niektórzy z was...

źródło: comment_UEZ5ZyoELpUdAvc6qJRmKVU6TbYnbMMM.jpg

Pobierz
  • 9
@Stan_Przedzawalowy:
Stevie T to dobry gitarzysta, Youtuber, który kiedyś był bardzo nieśmiały, wyśmiewany i rozwoził pizzę po domach jeszcze w wieku 20-kilku lat. Obecnie ma ponad 1 MILION subscrybentów, zarabia NAPRAWDĘ nieźle na swojej pasji i bawi ludzi swoimi filmikami... jest też jednym z najbardziej znienawidzonych gitarzystów 2018 roku według jednej ze stron.
top10mosthatedguitarplayersofalltime

Tworzy parodie, piosenki, listy dobrych/słabych gitarzystów. Na prośbę fanów
@Orzeech: Czy ja wiem, czy 'fana/fankę'...
Raczej naprawdę dobrze gra i czasem potrafi mi poprawić humor, zachowując się jak idiota (czego sam nie kryje). Niekiedy jego żarty są głębsze, niż się wydają... no i przyznaję, czasem zaśmiewam się do łez. ;)
@Krawedziowy96PL: Nie, nie ma problemu.
Piszę dość sporo, choć, przyznaję, z wiekiem mniej niż kiedyś i więcej na angielskich forach, niż polskich. Ale w dzień w który to pisałam miałam NAPRAWDĘ spory problem się ruszyć pół dnia po tym jak poszłam na spacer/zakupy z psem, byłam po kolejnym wielogodzinnym nocnym ataku, a że Stevie mnie bawi, a ja ciągle robiłam tylko notatki o ataku za atakiem, napisałam, dla odmiany o czymś