Wpis z mikrobloga

Co Murki o tym powiedzą?

Spełnia moje oczekiwania:
-względnie "tani"
-2 wejścia HDMI (potrzebuję podłączyć telewizję i smart boxa)
-wejścia VGA do komputera
-czas reakcji poniżej 5ms

AOC 31" C32G1

*https://www.avans.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-aoc-c32g1?utm_source=Ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=885840&utm_campaign=2019-03&utm_term=MONITORY-LED&ceneo_spo=true

#rtv #telewizja #telewizory #komputery #monitory #elektronika #it #mibox #pytanie
Pobierz
źródło: comment_EMr8oK97Sd6B8wsCmlLjGuUGxijHFZAS.jpg
  • 38
@JohnFairPlay Trochę duża przekątna jak na full HD, jeśli siedzisz blisko możesz mieć problemy z gęstością pikseli. Natomiast jeśli siedzisz dalej to czy zakrzywiony ekran nie będzie gorsza alternatywą dla plaskiego?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@JohnFairPlay: to nie potrzebujesz wtedy 144Hz. Ten czas reakcji jest podawany dla 144Hz i zapewne GTG, czyli z szarego na szary. To marketing :P
Do input laga w monitorze dolicza się także procesor obrazu. Przy 60Hz będziesz już miał minimum 20ms

Mam 27 cali FullHD i to jest maksymalna przekątna dla tej rozdzielczości. Powyżej plamka jest zbyt duża.
@JohnFairPlay sam korzystałem z dwóch monitorów od AOC, przesiadłem się z 24 calowego ekranu fullHD na 32 IPS, przy rozdzielczości 1440p. Jestem zadowolony ze zmiany, z odległości podobnej bo 2/3 metrów materiały w fullHD wyglądają dobrze, ale posiadam płaski wyświetlacz. Nie wiem jak by to wyglądało przy zakrzywionym. Natomiast problemem może byc właśnie granie czy przeglądanie neta bo piksele będę widoczne na pewno.