Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@motaboy: w sumie to troche bez sensu bo to sa 2 rozne pytania, ja np bym wolała żeby moje dziecko nie bylo z taka osoba, ale jakby było to bym sie nie burzyła i przecież mu nie zabronię
  • Odpowiedz
Jakieś stare dane. Szwecja jest zbyt blada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@andale: Nie wiem też co jest źródłem tych statystyk. A to że Skandynawowie są po prostu kryptorasistami wiemy nie od dziś. Wszystkie te skandynawskie narodki to straszni hipokryci. :-)
  • Odpowiedz
@motaboy: mam syna i córkę. Syn może - baba nie podskoczy.
A tak serio - odpowiedziałbym jak przy każdej innej religii - nie ma nic gorszego niż fanatyk religijny. Od razu wiadomo, że to głupiec, hipokryta, zindoktrynowany pół-człowiek pół przekonanie. U nikogo nie ma tyle nienawiści, złości, zawiści co u ludzi religijnych.
A u muzułmanina dochodzą jeszcze różnice kulturowe. I rodzinka - fanatyczni chrześcijanie cię przeklną, muzułmanie - ciężko stwierdzić, ale
  • Odpowiedz
@motaboy: To zależy jaki to muzułmanin - nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.


@josedra52: Jasne że tak, ale mimo wszystko jest też tak jak napisał @niegwynebleid: . Nawet jeśli to muzułmanin zlaicyzowany, to różnice kulturowe prędzej czy później wyjdą. Może być ok, może być słabo.
Ja tam znam więcej historii gdzie to wyszło słabo.
  • Odpowiedz
@motaboy: Ateistyczne i liberalne czechy takie nietolerancyjne dla muslimów? A ja myślałem, że katolicka forma wahabizmu jest jedyną formą ochrony społeczeństwa przed islamizacją xDDDD
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: czesi nie lubią muslimów, czarnych ani katoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@motaboy: stosunkowo wysoki procent akceptacji w chorwacji, pewnie ze względu na muzułmańskich sąsiadów w bośni, którzy najwyraźniej są normalniejsi niż imigranci w zachodniej europie
  • Odpowiedz
@IHateMyself: Nas zaliczają jako paljaków, słowiańskich przygłupów z północy, dających molestować księżom swoje dzieci, uporczliwie łamiących przepisy drogowe i zalewających czeski rynek toksyczną żywnością z solą drogową ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czesi nie lubią nikogo oprócz siebie


@motaboy: A kogo lubią polacy oprócz tych mitycznych węgrów z którymi polacy mają taki kontakt co z żydami jedzącymi macę z chrześcijańskich dzieci?
edit: polacy siebie też nie lubią xD
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: Czechów, Słowaków, Węgrów, Rumunów (jeśli nie mylą ich z Romami :D), Białorusinów oraz wielu Polaków mimo tej nagonki historyczno-ideologicznej naprawdę lubi Ukraińców :) A im więcej Polak porusza się po świecie tym tych sympatii ma więcej i nie staje nic na przeszkodzie by czuć sympatię do Rosjan, Niemców czy zupełnie egzotycznych nacji. Wszystko jest w naszych głowach :)

PS. Całe mnóstwo Polaków ma w drzewie genealogicznym Żydów, a nasza historia
  • Odpowiedz