Wpis z mikrobloga

@lech1991: Przecież jest tam opisane, w jednym samo eleven (4 kanały pewnie?) płatne co miesiąc, w drugim samo eleven do końca roku z góry, a w trzecim ogólnie pakiet sportowy miesięcznie płatne.

W innej kolejności napisałem chyba, ale jak przeczytasz opisy na stronie to wierzę, że zrozumiesz o co chodzi.
@qubeq: No właśnie interesuje mnie to "4 kanały pewnie?", bo nie jest to tam jasne. Okres za który płacę to przeczytałem, bo to jest jasne, ale akurat nie tego tyczy moje pytanie. Zauważ, że gdy w tym pierwszy przeze mnie wymienionym są wspomniane cztery kanały, tak w tym 2gim już tylko trzy.
@qubeq: Dzięki. Wygląda więc na to, że trochę niefortunnie napisali w reklamie tego pakietu,sugerując brak jednego kanału.
Swoj drogą - czy nazewnictwo w stylu "Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4" to to samo co "Eleven, Eleven Sports, Eleven Sports Extra"? Nie mogę się tego nigdzie doszukać. I ciągle nie mogę znaleźć tego czwartego, ostatniego kanału - czy to po prostu Eleven Sports Extra 2?
@lech1991: Pierwszy link to jest pakiet 4 kanałów Eleven Sports do końca sezonu Formuły 1. Zakup tego pakietu wychodzi taniej niż gdybyś miał co miesiąc odnawiać pakiet z drugiego linka który jest za 15 zł miesięcznie. Player co roku oferuje taką promocję. Trzeci link to pakiet Eleven Sports + inne kanały od Playera. Masz tam po prostu cały Eleven Sports i jeszcze inne kanały tam wymienione.