Wpis z mikrobloga

Życie jest piękne. Każdy z nas przecież urodził się z własnej woli, spełnia swoje marzenia. Każdy z uśmiechem na ustach chodzi na uczelnię lub do pracy pełny wigoru, że zdobędzie kwalifikacje, które pozwolą mu pracować za kilka groszy więcej i nie umrzeć z głodu. Każdy wie, że prawdziwa miłość gdzieś tam na niego w końcu wpadnie, czy tego chce czy nie. Każdy posiada rzeszę ludzi, którzy są mu gotowi pomóc w każdej chwili i za wszelką cenę.

Dziękuję każdego dnia z całego serca moim rodzicom, że zechcieli zostawić po sobie potomka. Podarowali mi przecież największy dar. Co z tego skoro z perspektywy czasu zauważam, że nie mieli pojęcia o wychowaniu. Co z tego, że moje życie wygląda jak psychiczny koszmar i nie odróżniam już nawet dni tygodnia. Co z tego, że wbrew swojej woli budzę się i funkcjonuję wypompowany z sił do zrobienia czegokolwiek. Co z tego skoro każdy weekend spędzam na gapieniu się w ścianę. Co z tego, że przez swoje #!$%@? nigdy nie zaznam miłości. Co z tego skoro jestem sam i każdy ma mnie w dupie, a co ranek mam nadzieję, że jest to mój ostatni dzień.

Szkoda już wymieniać dalej i strzępić ryja, lepiej go uciszyć wódą. Bez dalszego #!$%@? - piję Wasze zdrowie.
#przegryw #gorzkiezale #feels #depresja
źródło: comment_xJWSKiEHabOdoEcSQtMd4Moev8dtuQEE.jpg
  • 7
@PrayB4Sleep: @Hlebnik1: Tak było od zawsze, mało tego, ośmielę się stwierdzić iż teraz mamy lepiej pod tym względem niż kiedyś. Już np w średniowieczu był podział na tych bogatszych i biednych, myślicie, że chłop jakich wielu było mógł sobie pozwolić na to samo co jakiś bogaty mieszczanin? Jakby ludzie z takiego powodu popełniali samobójstwa to byśmy nawet nie skakali z jajka na jajko naszych starych. Teraz też większość ludzi raczej