Wpis z mikrobloga

dlaczego dodałeś sobie do mojej wypowiedzi słowo "białe" skoro to wierutne kłamstwo?


@vin42: nowy w internecie? FTFY - "fixed that for you", "naprawiłem to dla ciebie"

I USA kraj niezbyt bezpieczny? Co za bzdury...


@vin42: skoro tak mówisz zapraszam na spacer wieczorem (nawet nie w nocy, po prostu po zmroku) po Los Angeles, New York City czy jakiś sport ekstremalny typu Buffalo albo Detroit. Tylko spacer, zamykanie się w aucie
@Prezes_roku:
Logika eurosocjalisty:
- zamach terrorystyczny w metrze? - e tam, jednostkowy przypadek, to tylko garstka wahhabitów
- znowu płoną samochody w Paryżu? bez przesady, to taka francuska tradycja, chłopaki rozrywkowe są
- nożownik zadźgał policjanta w Birmingham, bo ten nie miał broni? to tylko anegdota, poza tym takie są uroki życia w dużym mieście

- policjant w 300-milionowym państwie nadużył uprawnień albo pomyłkowo kogoś zastrzelił?
omg jak to dobrze, że
Chyba, że jesteś czarny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@phobosfobos: tyle, że u nas odpowiednikiem bycia czarnym z getta jest bycie młodym chłopakiem z blokowiska (a że blokowisko to u nas 75 % tkanki miejskiej, to już nasz problem xd), przechadzającym się po zmroku, nie daj Boże w "grupie".
@vasco_da_gama no dobrze ale dlaczego twierdzisz że tylko biali są edukowani że policjant jest ok? Czy idąc za moim przykładem emerytowany policjant pod szkołą przeprowadza przez przejście tylko białe dzieci a czarne omija?
edukowani


@vin42: ale nie zmieniaj tezy, wcześniej mówiłeś o 'wychowaniu' nie 'edukowaniu'. Nawiasem mówiąc z tego co pamiętam w polskiej szkole też uczy się że policjanci są dobrzy, ale jest to też nieskuteczne bo edukacja nie ma takiego wpływu na nasze przyszłe poglądy jak wychowanie.

A wychowaniem zajmują się rodzice, musiałbym zobaczyć jakieś bardzo przekonujące badania żeby przekonać się do tezy że statystycznemu czarnemu dziecku rodzice mówią że policjanci są ok
nadzieja matką głupich


@Dutch: To przykre, że swoją matkę uważasz za głupią, ale trudno. Nie wnikam w wasze relacje rodzinne. Pozdrów mamę ode mnie, tylko mów głośno i wyraźnie. Może zrozumie.

ideolo

Chyba idelolo trolololo

- policjant w 300-milionowym państwie nadużył uprawnień albo pomyłkowo kogoś zastrzelił?

Ciekawe co powiesz, jak ty będziesz tym pomyłkowo zastrzelonym? Też będziesz taki wyszczekany?

a jak dostaniesz raka to zbankrutujesz!!!!1

Lepsza za to w Polsce, gdzie