Wpis z mikrobloga

@dzieju41: Obsługuje, tylko że to jest śmiech na sali.

Abonament, który normalnie umożliwia dostęp do nieograniczonej liczby e-booków, w przypadku Kindle'a jest ograniczony do siedmiu lub dziesięciu pozycji miesięcznie, w zależności od pakietu. Żeby było lepiej, wiele tytułów nie jest dostępnych na czytnik Amazona - chociażby „Świat Dysku”.
@dzieju41: Być może abonamenty z kodów z bibliotek rzeczywiście nie współpracują z Kindlem, jak to napisał @lukaszmarynczak. Tego nie wiem, bo w bibliotece w moim mieście nie oferują takich kodów, więc nigdy nie sprawdzałem.

Jednak jeśli chodzi o abonament ze strony Legimi, to jak najbardziej można czytać na Kindle'u.
@Cyfranek: Hmmm nie obraź się ale o tym wiem od samego początku jak legimi weszło do bibliotek, lata temu. A dzisiaj kolega w tym wpisie wprowadził mnie w błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro
Co miesiąc możesz pobraćdo 10 nowych ebooków na Kindle oraz nieograniczoną liczbę ebooków i audiobooków na pozostałe urządzenia.

@Cyfranek: w wersji na kindla legimi to lipna lipa
@Dibhala: Szału nie ma, ale moim zdaniem i tak fajnie, że Legimi "złamało" monopol Kindle na ich własnym podwórku (sprzęcie). Ja więcej niż 10 książek miesięcznie nie czytam, więc oferta moim zdaniem nie jest aż tak tragiczna. A aplikacja - jakoś trzeba obejść problem jak się nie ma w ręku serwerów Amazonu.
Lepiej jest np. na PocketBookach, bez dwóch zdań (dostęp do wersji bibliotecznej to bardzo fajna sprawa), ale oferta na
Szału nie ma, ale moim zdaniem i tak fajnie, że Legimi "złamało" monopol Kindle na ich własnym podwórku (sprzęcie).


@Cyfranek: czy jest jakiś prosty sposób, aby po zakończeniu abonamentu móc dalej czytać książki z Legimi na Kindlu?