Wpis z mikrobloga

Poszukuję zaproszenia do BeyondHD. Jest ktoś w stanie poratować? Pracowałem na innym prywatnym trackerze nad ratio, bo wcześniej wymagali do rejestracji, teraz jednak rejestrację przez IRC zamknęli. Mogę przesłać screeny z innego prywatnego trackera udowadniające, że seedowanie to nie problem.
#torrent #torrenty
  • 8
  • Odpowiedz
@Japex: widać że sie znasz, nie znam odpowiedzi na twój problem ale mam pytanie. Czemu jest zablokowana rejestracja na stronach torrent typu Rarbg lub Piratebay ? Da sie jakoś założyć ?
  • Odpowiedz
@Japex: co jest lepszego w używaniu jakiś torrentów na zaproszenie? w sensie są jakieś ultra niesamowicie rare rzeczy w odróżnieniu od tych ogólnie dostępnych torrentów? czy to chodzi tylko o przynależność do grupy i uspokojenie samego siebie, że nie powinno być wirusów ;>
  • Odpowiedz
Zamknięte społeczności, sprawdzeni ludzie, większe bezpieczeństwo niż na otwartych trackerach. No i najważniejsze - content najlepszej jakości, zero problemów z downloadem i seedami. Rejestracja jest zablokowana, bo nie chcą mieć dużo userów.
  • Odpowiedz
@budus2: @Japex: nie no póki się nie ściąga czegoś o czym pamięta 5 osób na świecie, bo jest stare i super niszowe to 2k19 nie ma problemów z seedami na kickassach czy czymkolwiek :D
  • Odpowiedz
Prywatne trackery to:
1. Zaufanie - na prywatnych trackerach sie raczej nie zdarza aby ktos seedowal jakis lipny, niesprawdzony zawirusowany
content,
2. Bezpieczenstwo - wszelkie "wezwania do zaplaty"/sadowe pogrozki z polskich kancelarii itp. dotychczas zdaje sie dotyczyly tylko publicznych trackerow
3. Transfery - spora czesc czlonkow posiada seedboxy wiec predkosci sciagania sa na ogol maksymalne na jakie nam pozwala lacze.
4. Content - czesto wlasne wewnetrzne grupy ripujace filmy/seriale itd w fajnej
  • Odpowiedz