Wpis z mikrobloga

Rozstałem się z dziewczyną przeszło 2 miesiące temu. Tl:dr po prostu odeszła do innego więcej nie ma sensu drążyć.Jasne że trochę się po tym załamałem,ona mnie zablokowała na głównym koncie to założyłem fejkowe i z tęsknoty patrzałem co u niej xD.Po czasie olałem temat a teraz przypadkiem zauważyłem że mnie odblokowała i zaczęła wrzucać fotki z chłopakiem.Niech mi ktoś wytłumaczy to zachowanie u kobiet bo ja tego całkiem nie rozumiem.Dziewczyna przez 2 miesiące nic nie wrzuca,nagle od tak z tyłka mnie odblokowywuję i zaczyna wrzucać fotki z nim.To po to bym się przypadkiem natknął i docenił to co niby straciłem czy jak?Tego samego dnia jak mnie odblokowała zaczęła to wrzucać

#zwiazki #kobiety
  • 9
@TechQ: Dalej tego nie ogarniam?I na co to?xD Ma mi się zrobić przykro czy jak?Bo kompletnie tego nie rozumiem.Nie utrzymujemy już kontaktu dość długo,nawet nie mam pojęcia co u niej.Ona nawet nie wie czy żyję i no...Nie ogarnaim tej kobiecej logiki
@ManiacTeam: Znaczy się...Całkiem szczerze w pierwszym miesiącu mocno ją dalej kochałem,tęskniłem i mimo że sam siebie okłamywałem to pewnie bym wrócił gdyby stwierdziła że zrobiła "błąd' po tym czasie to już dość mocno ochłonąłem.Dość dużo zmieniło mi się w życiu zrobiłem rachunek zysków i strat i w sumie teraz ten stosunek obojętny.Nawet nie żywie już urazy,teraz raczej bez problemu dałbym lajka.Nawet nie wiem czy jest sens blokować bo właśnie nie chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radkiewiczmariusz: Źle się wyraziłem. Jako że jestem zadowolony tym, że śmieci wynoszą się same, czyli laska mnie blokuje, odwzajemniam tym samym i ta osoba przestaje dla mnie istnieć. W sumie kogo to obchodzi co ona teraz robi ze swoim bezużytecznym życiem?
Ale ja to nie ty. Po prostu zrobisz jak zechcesz.