Wpis z mikrobloga

siema Mireczki

jakie polecilibyście karty kredytowe z programami lojalnościowymi / premiami / zwrotami które działają w miarę spoko i można zebrać wymierny zysk przy odpowiednim obrocie?

Obecnie używam Citibank Mastercard World. Mój obrót miesięczny pozwala na 3-4 wyjścia do Multikina z biletami dla mnie i różowego + zestaw barowy. Wymierny zysk ok 350 zł / miesiąc

Myślałem żeby zmienić kartę na Citibank PremierMiles ale po przeliczeniu żeby polecieć poza europę musiałbym wydać kartą ponad półmiliona złotych...

W mBanku ok 5 zł to jedna mila więc lot np. do meksyku za 70 000 = 350 000 obrotu na karcie.
W przypadku kary premium mBanku 3 zł to 1 pkt wiec 210 000 obrotu żeby polecieć do Meksyku ;D

Z kolei karta WizzAir 10 zł wydane = 1 pkt , 10 pkt = 1 zł na samolot czyli 10 000 obrotu = 100 zł na samolot.
Po zrobieniu obrotu 50 tys można już gdzieś polecieć po europie.

jakieś inne pomysły?

#kartakredytowa #milesandmore #banki #visa #mastercard troche #podroze
  • 16
@flito: A przeczytałeś w ogóle o tym programie Eurobanku? Przecież wcale nie musisz rezygnować z Citi, możesz połączyć obie oferty. Ale skoro nie chciało ci się nawet o tamtym poczytać, to się więcej produkował nie będę.
@ms93: tak przeczytałem, 60 zł to za mały profit żeby opłacało mi się coś zmieniać.. co więcej, pytałem o kartę kredytową a nie kartę do konta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@flito: ja używam Wizza, co rok jakiś locik, dwa za friko wpada. Jestem zadowolony pomimo pogorszenia warunków od listopada.

Jest jeszcze Mam Bonus w BGŻ, ale to wypada gorzej niż Wizz nawet.
@flito: nie ma niestety. Mimo tego wciąż się opłaca bo w cenie masz klub Wizz (o wartości 30€/rok), a więc z automatu niższe ceny za bilety. Do tego możesz robić rezerwacje na Booking przez stronkę Wizz i też ci wpada hajsik na loty.

No i wciąż lepiej mieć zwrot na bilety lotnicze niż do Multikina, które ma ceny już prawie tak wysokie, jak loty po Europie. XD

Na karcie mBanku można
@flito Ta Kredytowka Wizz kończy swój żywot i nie wiem czasami czy jeszcze wydają a jak wydają to do końca Sierpnia tylko gdyż ona została po fuzji Raiffeisen z BGŻ BNP Paribas.
Kiedyś bank BPH wydawał taka kredytowke ale do Ryanair a po fuzji BHP z Alior Bank nagle zniknęła z oferty