Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bayonetta112 ale wiesz, że są ludzie, dla których ona jest bardzo atrakcyjna i gówno ją obchodzi panujący standard? Typiarka zadbana, ładna z buzi i dobrze się czuje ze sobą, więc chyba kij innym do tego ile waży?

Ja to gardze lochami, które płaczą w poduszkę, że są grube i nikt ich nie chce i jednocześnie wpychają sobie w otwór gębowy kolejnego batona popijając colą. To jest słabe i godne wyśmiania ( ͡
@phobosfobos powinni pokazywać wszystkie rozmiary i kształty kobiet, które są atrakcyjne (umówmy się innych niż ładne nikt nie chce oglądać na okładce xD), aby promować samoakceptację. Chude szczapy też są dla kogoś atrakcyjne, to że Tobie podobają się tylko osoby z prawidłowym BMI nie znaczy, że tylko one zasługują na docenienie.
@phobosfobos ale oni nie pisze przecież, że to zdrowe i wszyscy powinni tak wyglądać xD pokazują modelkę, która znacznie wykracza poza kanon i tyle, przecież nikt patrząc na nią nie stwierdzi "dobra to teraz się roztyje, bo cosmo tak mówi. A jak laska chce mieć problemy ze zdrowiem w młodym wieku, to raczej też jej sprawa. Nikogo nie krzywdzi prócz siebie.
@Tylkoprzechodze: za to wystarczy, że otyła dziewczyna przeczyta w Cosmo, że jej waga jest ok i musi siebie zaakceptować zamiast po prostu schudnąć. To jest właśnie promowanie złego stylu życia

przecież nikt patrząc na nią nie stwierdzi "dobra to teraz się roztyje, bo cosmo tak mówi. A jak laska chce mieć problemy ze zdrowiem w młodym wieku, to raczej też jej sprawa. Nikogo nie krzywdzi prócz siebie


nie wiesz jak moda
@phobosfobos nadal się głodzą :) nie bój się, otyłość nigdy nie będzie społecznie akceptowana, także większość dziewczyn nadal będzie odczuwać presję, żeby schudnąć. Znaczna część i tak tego nie zrobi i dziewczyna w magazynie nie będzie powodem. Zresztą co Cię tak bardzo obchodzi czyjeś zdrowie? Zacznij chodzić i uświadamiać ludzi jak palenie czy alkohol szkodzą, zamiast się wyżywać w internecie na jakiejś tam modelce xD Przyznaj się, że zwyczajnie Cię ona obrzydza
@Tylkoprzechodze: no jasne że mnie obrzydza bo jest po prostu gruba jak beczka :) nie obchodzi mnie też niczyje zdrowie niech każdy sobie robi co chce. Wyrażam swoją opinię na temat tego co robi Cosmo i jakie według mnie może to mieć efekty

zamiast się wyżywać w internecie na jakiejś tam modelce


kek
@phobosfobos Nareszcie xD

Tess Holiday jest modelką plus size. Pewnie robi na tym więcej siana, niż Ty i ja razem wzięci przez rok xD Modelki to nie tylko "chude szczapy" :) Świat taki piękny przez zróżnicowanie, to nie, trzeba się pluć na lewo i prawo, bo coś jest inne ><