Wpis z mikrobloga

Byłem ostatnio u lekarza ponieważ miałem lekki problem z kłuciem w klatce piersiowej i stwierdził, że mam dystomie neurowegetatywną. Czasem ze względu na charakter pracy mam problemy ze zaśnięciem i przepisał mi Zolpic doraźnie. Tu pojawia sie pytanie spotkał sie ktoś z takim zaburzeniem? Na czym polega leczenie, jakie leki się powinno przyjmować? Narazie to był rodzinny i wstępne rozpoznanie, ale zaciekawiła mnie jego diagnoza bo jakby nie patrzeć na pierwszy rzut oka trafna. Ktoś coś na ten temat z autopsji? #zdrowie #psychiatria #nerwica i #narkotykizawszespoko bo zolpidem
  • 11
  • Odpowiedz
@nontepeto: miałem ekg ale właśnie nic nie wykryło, a kiedyś miałem nerwobóle w sercu, przynajmniej tak mi się wydawało i m.in. na tej podstawie lekarz wstępnie stwierdził, że możliwa jest ta dystomia
  • Odpowiedz
@vaachi: tylko ja to kłucie w klatce miałem od strony żołądka, cały czas myślałem, że refluks albo wrzody i byłem przekonany, że wyśle mnie na gastroskopie, a tu takie kwiatki. A jak z zolpidemem 1x10mg i prowadzeniem samochodu?
@ciulus: zależy czy mówimy o fizycznym czy psychicznym. Fizycznie raczej nie, ale psychicznie to można uzależnić się od wszystkiego nawet od srania pod drzwiami sąsiada jeśli sprawia to przyjemność ( ͡º
  • Odpowiedz
@Psajkoman Jeśli chodzi o dzień po zażyciu to moim zdaniem nie widzę problemu, nie odczuwałem żadnego zmulenia następnego dnia. Jeśli chodzi o jazdę bezpośrednio po zolpidemie to bym za nic nie wsiadł do tego samochodu.
  • Odpowiedz