Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D3v0: tak, ale jeszcze sprawdzę jak z jego precyzją gdy nie będę aż tak bardzo pracować dłońmi w ciągu tygodnia
@Volan no fajny i cena też świetna. Ja ostatnio do Ray 2 Raiven sobie kupiłem pasek firmy Maikes. I wygląda spoko, ale długość trochę nie pode mnie, tj. na 7 dziurek niby zapinam na 3 od konca, ale ten fragment do przełożenia przez szlufki jest trochę za krótki na mój gust. No i pasek w 22mm kosztował już 13 dolców. Ale jakbyś kiedyś potrzebował coś tego typu (zaraz dodam link), to mogę
@Volan to w sumie niejako standard :) Tak czy owak, potrzebuję takiego paska, a raczej będę potrzebował, do SNK803 (ten kremowy) - kupiłem kiedyś narzeczonej (żeby nie było, czasem go od niej pożyczam :p), bo dziewczyna pracuje jako inżynier, więc ten styl pasuje idealnie i nawet zaplusowała, bo Japończyk-prezes zauważył i oczywiście skomentował "mmmm, Japanese automatic" :p Tak czy owak, teraz jest tam pasek firmy Tekla, ciemny brąz z kremowym przeszyciem i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pantokrator: Faktycznie zegarek ma takie wymiary że pasuje jako unisex. Ja nie znoszę dużych zegarków, a szkoda że wiele automatów jest dosyć grubych. Mój SNK wcześniej się spieszył a teraz się późni, to chyba taka cecha automatów. Zmierzyć jakie wymiary ma klamra?
@Volan nieee, to nie jest aż tak istotne, bym ci tym zawracał głowę. Sam miałem kiedyś 809, w sumie dalej mam, ale zegarek miał bardzo przykry wypadek, stracił szkiełko, porysował się i chyba nie będę go dawał do naprawy, tak czy owak wymiary zawsze były jego wielkim plusem, gdyż w niczym nie przeszkadzał, a średnicę tarczy ma taką samą jak sporo większe "nurki" - czyli prawidłowo zrobiony field watch, wygodny, ale nie