Wpis z mikrobloga

  • 0
@wojniz gównie dobrze można wystawić golfa za 50k pytanie czy za tyle się sprzeda.
Sam wstawiłem za 13k ale jak dostane 11.5 to będzie super bo nie ma co ukrywać auto ma już 14 lat a za rok będzie mogło już legalnie się j---c ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@o1zo jak wejdziesz w moje wpisy na mikro z sierpnia 2018 to zobaczysz, że auto kupiłem w takim stanie jak jest. Oczywiście nie wiem czy było spawane z 5 czy 10 aut. Sam przy nim nic nie robiłem.
  • Odpowiedz
@Kamil32123: tylko, że one faktycznie po tyle chodzą. Cena oczywiście zależy od silnika, czy polski salon, przebieg, stan, kto sprzedaje, wyposażenie. Np. 1.6 MPI w dobrym stanie za 15 pójdzie z pocałowaniem ręki. Natomiast 1.6 FSI za 10k będzie problem sprzedać.
  • Odpowiedz
  • 0
@o1zo to jest wersja Shadow line z czarnymi wstawkami ( ͡º ͜ʖ͡º) faktycznie popatrzyłem na Google i masz rację. Możliwe, że te auto miało jakąś przygodę z przodu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kamil32123 tak czy inaczej dziwna sprawa i przynajmniej u mnie powoduje, że zapala się już żółta lampka. Na Twoim miesiącu, jeżeli masz takie możliwości to bym pomalował te spryskiwacze.
  • Odpowiedz
  • 0
@o1zo mówiąc szczerze niechce mi się w to bawić podejrzewam ,że prędzej opuszczę cenę do 10k niż będę naprawial niedoskonałości samochodu ( ͡º ͜ʖ͡º).
Mówiąc szczerze nienawidzę sprzedawać samochodów bo pytania w stylu ile kręcony z ilu składany strasznie mnie irytują.
Samochód nie jest w stanie kolekcjonerskim a swoje lata już ma więc i przygody jak najbardziej mógł mieć. A co do przebiegu jest jakas szansa,
  • Odpowiedz