Wpis z mikrobloga

#heheszki #zydzi #ubawpopachy
Ciekawa historia w sumie, może nawet trochę zabawna.
Zatrzymałem się dzisiaj "w trasie" w jednym z przydrożnych "zajazdów" dla kierowców, takich z szybką golonką, na podkarpaciu. Dość mały lokal, tak z 8 stolików, trochę ludzi, kolejka do kasy - kilka osób. Sami faceci, kierowcy, niektórzy może trochę Janusze wąsaci.
Nagle do lokalu wchodzi dwóch Żydów. Zapytacie skąd wiem, że Żydów? Bo mieli długie siwe brody, mycki i wyglądali ogólnie jak na picrel. No weszło dwóch starszych facetów.
Pierwsze zaskoczenie - myślałem, że Janusze będą głośno/cicho komentować, gapić się, zerkać spode łba itp. Nic podobnego nie miało miejsca. W zasadzie nikt nie wykazał gośćmi zbytniego zainteresowania.
Zerkam na nich - zerkam na menu - od gór: golonka z grilla, kiełbasa z grilla, żeberka z grilla, żurek z kiełbasą, flaki.
No to chłopaki pojedli, sobie myślę.
Plot twist jest taki, że zatrzymali się tylko na sikanie w kiblu. Zapłacili za toaletę i sobie pojechali w swoją stronę.
dominowiak - #heheszki #zydzi #ubawpopachy
Ciekawa historia w sumie, może nawet troc...

źródło: comment_vllZ1f3aFrcp3yMhxuoL7YmbkAcKwRWq.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@dominowiak: Normalnie jak byś co najmniej z obcą cywilizacja się spotkał i każdy szczegół chcesz nam przekazać... a to po prostu dwóch Żydów odlalo się w kiblu na Podkarpaciu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brunner: no wiesz, generalnie oni trochę wyglądali jak przedstawiciele obcej cywilizacji XD
Bardziej ciekawi mnie prawie całkowity brak reakcji "otoczenia" na tych dwóch ichmościów.
Przyszła mi do głowy surrealistyczna myśl, że to ktoś z gazwybu się przebrał, żeby prowokować Januszy do zachowań antysemickich, a oni nawet nie chcieli nienawistnie milczeć XD.
  • Odpowiedz
@dominowiak: Kurcze w Warszawie teraz co drugi to jakiś ciemny i ludzie jakoś inaczej nie reagują na nich... a tu to właściwie zwykli biali europejscy mężczyźni tylko ubrani.w kapelusze?!?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz