Wpis z mikrobloga

Jako że premierę ma dzisiaj CARTONFALL, czyli przygodowa gra z udziałem Klocucha, to mam na #rozdajo jedną kopię tej gry dla mireczków. Warunki jak zawsze, bez patostremów i ludzi przy których mam notatkę że piracą gry. Losuję jutro koło 20 mirkolosem.

Grę możecie kupić na moich aukcjach allegro tutaj w cenie 24,78zł lub pisząc na PW za 21zł :) Czyli tradycyjnie, poza allegro każda gra ze Steama kosztuje 80% jej steamowej ceny.

#steam #gry #klocuch #steamrozdajo #globaleliteshop
G.....p - Jako że premierę ma dzisiaj CARTONFALL, czyli przygodowa gra z udziałem Klo...

źródło: comment_qpbIRiwlTwSMSz6puJAI1UGaSLmzk0uI.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: jak kogos nie stac na gry to polecam robic tak: Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i #!$%@? im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię
  • Odpowiedz
  • 1
@mirekmbubu dobrze, w takim razie przedstawię to tak: zbiórka się nie udała, no trudno. W takim razie powinny być zwrócone pieniądze za zbiórkę, ewentualnie przyznana nagroda za pomoc. Ani zwrotu ani nagrody nie ma, choć minęło ponad pół roku od zakończenia zbierania kasy. Ja wiem ze to tylko 15 zł, to nie jest duża suma. Ale liczy się po prostu uczciwość. Tyle, z fartem

@Matti28 mam nadzieję że to z
  • Odpowiedz
@Matti28 na wspieram .to jest opis modelu w jakim twórcy gry zorganizowali zbiórkę. Jest napisane jak byk, że to model "wszystko albo nic". Zbiórka o której mowa zebrała 67% celu, czyli się nie udała. Czyli developerzy nie dostali ni ch*ja, developerzy nie dostali złamanego grosza. W akcji nie brałem udziału ale systematycznie śledzę tą gierkę i wydaje się spoko
  • Odpowiedz
@mirekmbubu: dziękuję za wytłumaczenie, zatem jest to wina wspieram.to. Przepraszam twórców za te oskarżenia, nie miałem pojęcia, że tak działała owa zbiórka
  • Odpowiedz