Wpis z mikrobloga

  • 80
@artpop: a jaki procent gejów i lesbijek bierze pod uwagę kto popiera ich związek? Podejrzewam, że mało który/która.


@kszy997: Nie związek, a regulację prawną związku partnerskiego.
  • Odpowiedz
@Bluek Oho, jest pierwszy ( ͡º ͜ʖ͡º) informacja nieprawdziwa bo co? Pewnie badanie nierzetelne bo kupione przez organizacje gejowskie? A najpewniej informacja nieprawdziwa, bo nie chce żeby była prawdziwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@josedra52 a ja na zachodzie, w Płocku, i tutaj jest podobnie. Chyba w każdym mieście poniżej 500 tys mieszkańców jest taka mentalnosć.
  • Odpowiedz
@artpop: 56% ? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Następne badanie z dupy wzięte.

@josedra52: Powielasz te bzdury, i sam w nie wierzysz ? Myślisz że różnica między Polską wschodnią a zachodnią jest wciąż taka jak 100 lat temu ? BTW brak zgody na propagandę lgbt to dla Ciebie średniowiecze ? skisłem XD.
PS. IPSOS w badaniu dla oko press ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@artpop: to że wzrost jest to widać na większości sondaży, pytanie tylko które najlepiej odzwierciedlają rzeczywistość ¯\_(ツ)_/¯ jak chcesz to tutaj masz raport CBOS z 2017(nowszego nie znalazłem). Jeszcze GUS przeszukam, może mają jakieś ciekawe statystyki na ten temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@artpop: Użycie słowa "popiera" to lekka manipulacja. Właściwe byłoby użycie słowa toleruje w kontekście zadanych w ankiecie pytań.
  • Odpowiedz