Wpis z mikrobloga

Przepraszam że to tak długo trwało ale sprawy prywatne mi się skomplikowały i nie miałem czasu aby zadzwonić do Nyskiej skarbówki. Dzisiaj jednak znalazłem czas i wykonałem telefon dlatego proszę raz jeszcze jeśli ktoś posiada dowody dotyczące sprzedaży produktów mogące obciążyć Miłara i Gandalfa chętnie je przyjmę i przekaże drogą elektroniczną do skarbówki w Nysie. Wołam @Drahrepus_kuf bo pisałeś pod poprzednim wpisem że posiadasz jakieś ciekawostki o Gandalfie
Nie pozdrawiam świrów z sekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sanjaya
Pobierz Kostan32 - Przepraszam że to tak długo trwało ale sprawy prywatne mi się skomplikował...
źródło: comment_ss3a92w8u6tv3QPa1QG0V1oSqRGQmWTW.jpg
  • 9
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Sanepid może być gwoździem do czarodziejskiej sekty. Swoją magiczną wodę sprzedają w domyśle jako lek, wypisują na co działa i w filmach wiele razy używają sformułowania "leczy". W świetle prawa to jest sprzedawane zatem jako lek. Tymczasem na stronie producenta wody można przeczytać: "Produkt nie jest lekiem, żywnością specjalnego
przeznaczenia medycznego, suplementem diety oraz środkiem spożywczym. Zastosowanie produktu zależy tylko i wyłącznie od inwencji kupującego". Za takie sprzedawanie lub wprowadzanie klienta w