Wpis z mikrobloga

Typowy naganiacz na filmiku;
Witam siemanko dzisiaj rano dzwonił do mnie John Korniszon z Arabii Saudyjskiej on tam ma osiem willi i dwanaście ferrari i jeszcze ma cztery lambo TAK TO NIE ŻART! Też możesz mieć dwadzieścia luksusowych samochodów i kilka domów w egzotycznych krajach, nie czekaj, nie zwlekaj! Porażka i bieda to nie moje słownictwo! John powiedział mi, że jego szefowie opatentowali nowoczesny ultra uniwersalny projekt do płacenia przez INTERNET BEZ WYCHODZENIA Z DOMU! TAK TO MOZLIWE!!! Mało tego, jak kupisz dwieście trzydzieści miliardów tej nowoczesnej legalnej kryptowaluty to weźmiesz udział w ultra-ekskluzywnej loterii w której do wygrania jest WILLA Z BASENEM lub pompka do roweru!!! Pamiętaj to jest Twoja szansa! NIE ZMARNUJ JEJ! MASZ TYLKO JEDNĄ SZANSE I JEST ONA TERAZ! NOWOCZESNA ULTRA RZADKA DO WYDOBYCIA KRYPTOWALUTA NAZYWA SIĘ MaciejLubiczCoin, JEST TO PIERWSZA TAKA WALUTA DZIĘKI KTÓREJ MOŻESZ KUPIĆ KILOGRAM ZŁOTA LUB GARŚĆ WĘGLA NIE WYCHODZĄC Z DOMU! WSZYSTKO ODBYWA SIĘ NAD TWOIM NADZOREM!!! TAK TO NIE FIKCJA! TO SIĘ DZIEJE TU I TERAZ! NIE ZMARNUJ SZANSY! JEDYNE CO POTRZEBUJESZ TO MaciejLubiczCoin!!! W sekrecie powiem Wam, że moja rodzina oraz rodzina Johna zainwestowała wszystkie swoje pieniądze oraz pieniądze znajomych i sąsiadów w MaciejLubiczCoin! TAK! Wiecie dlaczego? Z wyliczeń i obliczeń najlepszych informatyków z Japonii oraz hakerów z Rosji wynika że MaciejLubiczCoin w 2021 roku będzie wart... STO TYSIĘCY DOLARÓW AMERYKAŃSKICH ZA JEDEN MACIEJLUBICZCOIN! TAK TO JEST PRAWDA, TO NIE FIKCJA TO RZECZYWISTOŚĆ! Liczby nie kłamią, w tym momencie za jednego MaciejLubiczCoin trzeba zapłacić uwaga... DWA PESO MEKSYKAŃSKIE! Wyobrażacie to sobie? ZA DWA LATA NIKT NIE BĘDZIE PAMIĘTAŁ JUŻ O BANKNOTACH CZY BILONIE! CAŁY ŚWIAT I OKOLICE BĘDĄ PŁACIĆ W MaciejLubiczCoin. TO NIE PIRAMIDA FINANSOWA ANI ŻADNE OSZUSTWO! Ja tylko powtarzam to co powiedział mi John Korniszon z Arabii Saudyjskiej który jeździł po pustyni swoim najnowszym terenowym autem które kupił sobie na jeden przejazd za 200 milionów dolarów!!! NIE PRACUJ NA ETAT, PATRZ W GWIAZDY I SPEŁNIAJ MARZENIA!!! Z MaciejLubiczCoin TO MOŻLIWE! Możecie wyobrazić sobie te wszystkie luksusy które czekają na was w 2021 roku? :) Mało tego, jeżeli zwerbujecie do naszego grona niezależnych finansowo ludzi sukcesu 25 osób które kupią PAPIESKĄ LICENCJE PREMIUM VIP później one zwerbują 25 osób, i te 25 osób też zwerbuje 25 osób i wszyscy kupią PAPIESKĄ LICENCJE PREMIUM VIP to uwaga... Macie szanse na lot w kosmos w ZŁOTEJ RAKIECIE! TAK RAKIETA JEST W PEŁNI WYKONANA ZE ZŁOTA I DIAMENTÓW! Albo możecie wygrać kod rabatowy który wykorzystany 100 razy zamienia się w bon zakupowy o wartości 5zł, można nim płacić w każdej polskiej stacji paliw w soboty i czwartki w godzinach 23:00- 01:35! Też fajna nagroda! Pamiętajcie że za dwa lata jeden MaciejLubiczCoin będzie wart STO TYSIĘCY EURO! Oczywiście namawiajcie rodzinę i sąsiadów na kupno tej kryptowaluty! Sprzedawajcie wszystko co macie i kupujcie! SPELNIAJCIE MARZENIA! Oczywiście inwestujcie tyle ile możecie stracić. TO THE MOON!!!! SKY IS THE LIMIT. BOGACTWO, DIAMENT, SZAFIR, FERRARI, WILLA TO MOJE SŁOWNICTWO! KUP JUŻ TERAZ!

! K---a, nie wiem co mi się w mózgu stało, przejrzałem jeden profil naganiacza na fb i musiałem uwolnić z siebie te wszystkie emocje XD
#bitcoin #dascoin #futurenet #mlm #blockchain #kryptowaluty #kryptoheheszki #heheszki #kryptokomedia
medix - Typowy naganiacz na filmiku;
Witam siemanko dzisiaj rano dzwonił do mnie Joh...

źródło: comment_JF9OCnYYJNk3NWoCuIhuwZKdFEVOx9yg.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@medix: nie no to jest naganiacz pod januszy po 50. Ci od krypto są inni. Jakiś modny outficik, przypakowany chad, p------i o 4-5 coinach które w------y w kosmos i mówi że w nie wszedł sto lat temu, po czym na twitterze p------i co chwile że w TEGO COINA TERAZ TRZEBA ŁADOWAĆ. Oni tylko kupują, nigdy nie sprzedają XD
  • Odpowiedz
@AgresywnyNick: dodałem chlopa który codziennie jeździ innym samochodem za pareset tyś i ma śmieszną czaszkę XD Oczywicha że mieszka w NY i tam ma osiem willi z basenami
  • Odpowiedz
@tylkostrimi @AgresywnyNick: haha ja tam ich nie znam za bardzo, mam w znajomych parę takich ludzi sukcesu którzy w jedną noc osiągneli niezależność finansową i sukces, nie usuwam ich z grona znajomych bo śmiesznie się to czyta jak zdajesz sobie sprawę z tego że ten sam człowiek sukcesu finansowy rekin giełdy wczoraj prosił o fajka XD
  • Odpowiedz
  • 1
@medix piękne zakola. Świetnie je eksponuje XD ten łak niezły hajs robi na naganianu frajerów na piramindki. Co chwila nowy temat a to co miało być inwestycja na lata przestało wypłacać i już jest kasowane z fb i stronek.
  • Odpowiedz