Wpis z mikrobloga

Tak wyglądałam o 03:00 w nocy, gdy polozylam sie spac po wykopparty. Tulilam sie do plakietki. Tamtej nocy zastąpiła mojego miska w ksztalcie kociej lapy.

Dziekuję, że jesteście.

*

@MasterSoundBlaster @idol89 @BarONkrakow - dziękuję!
4. @krzesimir za to, ze podczas calej imprezy dogladales, jak sie bawimy, informowales nas o kolejnych konkursach, przysiadles sie do naszego stolika na chwile. Czulam, ze zalezy Ci na tym, zebysmy czuli sie komfortowo, a zwlaszcza ci, ktorzy rzadko opuszczaja swoje piwnice. Podobałeś mi się w tamtej marynarce. To już nasze drugie spotkanie - cenię Cię za kulturę i serdeczność. Ciesze się, ze Cie poznalam.

5. @jura od 2000 roku jestesmy nierozlaczne. Pomijajac ten okres 2 tygodni w podsbazie, kiedy pokazywalysmy sobie fucki na korytarzu. To Ty pokazalas mi wykop, namowilas do zalozenia konta, w koncu wyciagnelas mnie #krakowpiwo i finalnie - na party. Bylas przy mnie w najgorszych i najlepszych momentach mojego zycia. Temperamentalnie rozniny sie znacznie - jednak to pozwala mi - romantycznej uczyc sie od Ciebie rozwagi. Jestes piekna i madra. Masz piątki z przedmiotow na studiach, ktorych nie rozumiem nawet z nazwy. Znasz swoja wartosc. Kocham Cie.

6. @AzKrainyDeszczowcow M., jak milo, ze przyjechalas specjalnie do Krakowa na party! Przyznalas sie w koncu do swojego nicku - jestesmy z @jura zaszczycone. Nick okazał się poetycki, czuję nostalgię. Wyobrażam sobie Mickiewicza przebywającego w kraju za wielką wodą. Pada właśnie deszcz i poeta tęskni za ojczyzną. Piękną masz duszę. Na skokach nie moglam oderwac wzroku od Ciebie i Twojego lawendowego sweterka. Dawno nie widzialam, zeby ktos tak perfekcyjnie dobral sobie kolor garderoby. Wygladalas kwitnaco - koniecznie znajdz sobie wiecej ciuszkow w lawendzie. W koncu na spokojnie porozmawialysmy. Jestem Ci wdzieczna, ze przyjelas mnie z moja historia.

7. @filozofujaca_pietruszka pogadałyśmy trochę więcej niż na ostatnim piwku, siedziałyśmy na jdnej pufce i to nas zbliżyło. Jesteś dla mnie tajemnicą, chciałabym móc porozmawiać z Tobą dłużej! Uwielbiam Twoją linię szczęki. <3

8. Amadeusz - proszę Państwa, oto prawnik, który w pierwszym zdaniu nie mówi o tym, że jest prawnikiem. Dzięki za wspólny obiad, ogarnianie mapy google, z Tobą na tematy metafizyczne da się rozmawiać na trzeźwo, za Twój spokój, który mi się udzielał i którego szanuję! Z tego spokoju zapomniałam Twojego nicka... Odezwij się, proszę! Obiecuję, że nie wejdę na bekę z katoli, gdzie się podobno udzielasz.

9. @JeffreyLebowski a Ty gentlemenie, jesteś kochany, bo obroniłeś mnie przed pijanym nicponiem, który nie chciał mnie wypuścić z sali. Jak rycerz odprowadziłeś mnie na przystanek po 02:00 i dużo rozmawialiśmy o życiu. Trochę nas znosiło, ale to nic. Jesteś waleczny w Fifę. Lubię mówić z Tobą.

10. @4nietwojinteres4 a Ty jesteś moim odkryciem, już od #skoki byliśmy nierozłączni, nie zapomnę Twojej czerwonej bluzy, którą chwaliłeś się tak, że nawet w mrozie nie chciałeś zapinać kurtki. Masz fejmy, bo pierwszy wpisałeś się na party, zaraz za Tobą byłam ja. Jesteś wesoły, zabawny i unosiłeś dłonie w geście przepraszającym, gdy przy mnie dzieliliście się z D. swoimi mizoginistycznymi uwagami. xD Jeśli istnieje opcja pójścia na flanki z bezalkoholowym Karmi, to zbiramy się z niebieskim do Ciebie. Super się z Tobą rozmawia!

11. @mandrake13 spojrzałam na Ciebie z sentymentem, bo fotografowie mają to do siebie, że są niewidzialni. Sentyment wziął się z tego, że mój niebieski na disco podczas której zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia RÓWNIEŻ BYŁ FOTOGRAFEM. Zabawne, że nie zauważałam go przez pół imprezy. xD Później miałam takie refleksje, że fotografowie są niedoceniani, często niezauważalni, a mogą być wartościowymi ludźmi, z którymi zawsze mogę zamienić kilka zdań. I tak było z Tobą - cieszę się, że tak serdecznie mnie przywitałeś na party. Do zobaczenia, co?

12. @KromkaMistrz powiedziałeś, że ładnie mi w okularach. Tak miło wtedy mi się zrobiło! Ty też w nich wyglądasz dobrze. Jesteś wesoły, jesteś wariat, ekstrawertyczna bomba. Z Tobą można się bawić! Na tag przegryw to Ty się NIE nadajesz. Radością życia przypominałeś mi trochę Ninę z "Sanatorium miłości". <3

13. @Nattana a Tobie dziękuję za wspólną podróż nocnym i rozmowę o naszych zainteresowaniach.

14. Niebieski pasek od Boga i pojęcia nieskończoności - spotkaliśmy się na sali w pobliżu konkursów. Rozmawialiśmy razem z @jura o wierze, ateizmie, o Bogu i o tym, jak w dzieciństwie przerażało nas pojęcie wieczności. Świetnie mi się z Tobą rozmawiało. Tym bardziej mi głupio, że zapomniałam Twojego imienia!

15. @noriad cudowny mem <3

16. Sławek podobny do gościa z "Fantastycznych zwierząt" - po prostu w dechę jesteś chłopak, wierności się nie boisz, zobowiązania do końca życia też nie. Takich ludzi nam trzeba!

17. @wrednakasia rozmawiałyśmy chwilkę i to wystarczy, żebym uznała, żeś nie wredna, tylko sympatyczna, rzeczowa babeczka! Dzięki!

18. @SzaraSara z Ciebie to czysta słodycz jest! <3

19. Niebieski, który przyniósł gitarę - czułam się jak na pielgrzymce. Dzięki!

20. Niebieski, który śpiewał rockowym głosem i grał - czułam się jak za dawnych czasów, gdy słuchałam Alice Cooper'a. Dzięki!

21. Dziewczyna ktora spotkalam pod kiblem i tez z nia rozmawialam o Bogu - dziękuję!

22.Niebieski, który wyslal @jura braci Pier...Golec rozpierdzielających malucha - dziękuję!

23. Sympatyczna dziewczyna, z którą rozmawialam pod półką z grami - miałaś taki uroczy uśmiech! dzięki!

24. Niebieski, który zamknął sklep monopolowy i ma bana - rozmawialiśmy kupę czasu, a ja zapomniałam Twojego imienia - wybacz mi proszę. Jesteś świetnym rozmówcą, nieco zaczepnym (ale dobrze!) i z ciekawym planem na siebie. Bardzo miło się rozmawiało, dziękuję! Do następnego!

25. Najlepszego zostawiam na koniec. Moj P. Mój Niebieski! KOCHAM CIĘ. Przyszedłeś na Party pomimo wysokiego poziomu introwersji. Jesteś mistrzem w Scrabble i Dixita. Kochasz śpiewać, więc śpiewałeś. Dawno nie grałeś na gitarze - więc siup, jest gitarka pożyczona od kolegi. Tulałeś,kiedy Twoja wysoko wrażliwa piękność czuła się przytłoczona hałasem i kolorami. Cieszę się, że dałeś szansę Wykopkom i dobrze wspominasz ten dzień! <3

I takie smaczki:

- EEEEEMIGROOOWAŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!
- "Barka" o 21:37.
- Pyszne brownie <3 żałuję, że Cię nie poznałam, Twórco tego smakołyku.
- jak 2 razy korki wywaliło.
- Miłe osoby za barem. Jedna Pani kelnerka przypomina mi Margot Robbie.
- Piwko raciborskie miodowe, dzięki @jura za rekomendacje.
- Frytki!!

Do miłego. :)

#krakowskiewykopparty
Pobierz Sulamitka - Tak wyglądałam o 03:00 w nocy, gdy polozylam sie spac po wykopparty. Tuli...
źródło: comment_77I0ODvavoKZm4Tn8cemFZYTpmN2kQxT.jpg
  • 42
@Wozyack: Rozumiem. Rzeczywiście moje slowa moga byc dwuznacznie zrozumiane. Wiec powiem jasniej. Kiedy uslyszalam Barke, zrobilo mi sie milo, bo:

1. Lubie tę pieśń.
2. NIKT w mojej obecnosci nie szkalowal papieza.
@Sulamitka: Też lubię Barkę. Wszystko jednak zależy od kontekstu. A tutaj kontekst jest taki, że karaczan przez lata szkalował papieża udając, że to Wykop szkaluje. I to w mocno hardkorowy sposób. Wielu wykopków w to uwierzyło i sami dołączyli to tego, czego owocem np. tag #2137. Przez to o wykopie i wykopkach krążyły w różnych mediach bardzo złe opinie. A odśpiewanie Barki w godzinę śmierci papieża może być odebrane dwuznacznie.
@Wozyack Dzieki za obszerne wyjasnienie. Szkalowanie papieza kojarzylo mi sie z karaczanem i prymitywnym zachowaniem.

Za szkalowanie rozumiem obrazanie, osmieszanie, wulgaryzmy, profanacje.

Godzina czyjejs smierci dla katolika badz co badz kojarzy sie dobrze. W tym czasie staje on przed obliczem Boga. Pieknie to pokazuje film o Filipie Neri, gdzie jak przyszly swiety umarl, to cale miasto spiewalo i tanczylo z radosci.

Nie znalam tego kontekstu. Nie wchodze na wykopie w odmety patologii.
@Sulamitka: ()
I ja również się cieszę, że Cie poznałem, gdyż ze wszystkich wykopków jakie poznałem Ty jesteś ucieleśnieniem dobra. Z całego serca życzę Ci wszystkiego dobrego, abyś tym dobrem mogła obdzielać dalej i pomagać zagubionym duszyczkom, które potrzebują wsparcia lub wskazania innych ścieżek, które mogą być dla nich niewidoczne. Oby cynizm i barbarzyństwo tego świata nie stłumiły w Tobie tego dobra i wrażliwości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sulamitka: bardzo dziękuję za miłe słowa! :3 tak między Bogiem, a prawdą to fotografem nie jestem, tylko prostym informatykiem w firmie której nie lubię. Lubię za to strzelać fotki i bawić się kadrami. Aparat to też moja pamięć zewnętrzna, bo moja wbudowana nie działa już prawie wcale. Myślę że wpadnę na jedno z krakowskich wykop piw na które mnie zapraszałaś, to będziemy mieli okazję porozmawiać (= pozdrawiam Cię serdecznie Kaju!

@Sulamitka: droga Surykatko, dzięki za Twoją abstrakcyjną odpowiedź na wykoppiwie tydzień przed, której już nie pamiętam (chyba to był "kredens", ale jakie było pytanie?), dzięki za skoki, dzięki za wykopparty :) Z Nickiem naszej koleżanki, M. się walnęłaś, tam nie ma A na początku =] W sumie, śmiechłem gdy zobaczyłem, że każdemu wyprodukowałaś parę linijek tekstu, a mi dwa słowa i dwa znaki :D Ale masz rację - fotografowie są niezauważeni,
@Sulamitka: Dziękuję za te miłe słowa, poznałyśmy się tydzień przed party, a miałam wrażenie jakbyśmy się znały dłużej. Jesteś cudowną osobą, pełną entuzjazmu i dobroci. Dawno nie poznałam tak pozytywnej osoby, w Twoim towarzystwie od razu poprawia się humor. Na pewno nadrobimy rozmowy, może przy wspólnym oglądaniu "Sanatorium miłości"? Przy tej okazji na pewno trzeba podziękować @jura za to, że nas poznała. Na party usłyszałam kilka mniej lub bardziej dziwnych komplementów,