Wpis z mikrobloga

@Sugarovski: Po prostu graj to wyćwiczysz skilla prędzej czy później. Pro playerzy grają często na czułości #!$%@? na maxa tylko to już jest wyższa szkoła jazdy, ALE jak ogarniesz taką czułość to nie będzie na ciebie bata
  • Odpowiedz
@Sugarovski: jak masz jakąś inną gierkę która pozwala na grę z botami to graj na botach. Grałem tak w black ops 3 i nauczyło mnie grać na padzie. Wiadomo z biegem czasu zwiększaj poziom trudności botów.
  • Odpowiedz
@United: nie rób tego błędu co ja . Zmienianie czułości fov itp. Bo ci się #!$%@? i tyle z tego co czytałem musisz wyrobić pamięć mięśniową i w końcu samo przyjdzie ;) ale nie zmieniaj co Cie zabija bo Cię #!$%@? trafi jak mnie jedna i się na niej uczysz..
  • Odpowiedz
  • 0
Pro playerzy grają często na czułości #!$%@? na maxa tylko to już jest wyższa szkoła jazdy


@United To nie jest prawda. Za czasów CoD 3 BO szukałem dla siebie odpowiedniej czułości. Trafiłem na wypowiedź jednego z członków klanu Optic, gdzie mówił, że większość osób gra na 5-5. A jeśli dobrze pamiętam, to max był coś około 14.
  • Odpowiedz
@Sugarovski: @grzsci: ustawianie wysokich czułości nie zawsze jest rozwiązaniem bo ludzie myślą, że będą szybciej się ogarniać jak ich ktoś zaatakuje z tyłu i trzeba się na szybko odwrócić. Trzeba ogarnąć movement na analogach w sensie chcesz się obrócić szybko w prawo to prawy analog górny prawy róg a lewy analog lewy dolny róg. Trzeba celować nie tylko prawym analogiem ale również ruchem postaci za pomocą lewego analoga. Kumpel który
  • Odpowiedz