Wpis z mikrobloga

Co to jest hiperbola pewnie wiesz. Natomiast w tym porównaniu powstańcy warszawscy byli by przyłapanymi z ziołem a Niemcy policją. Wiem brzmi to absurdalnie ale ja o powstańcach nic nie wspominałem to raz a dwa chciałem pokazać bezsensowność argumentu „robimy swoje”.


@Zydomasoneria: policjant musi "robić swoje", bo nie jemu decydować, które paragrafy egzekwować a które nie. Przymykanie oka na posiadanie narkotyków to ryzyko utraty pracy, bo nie masz pewności, że nie ma w pobliżu świadków/kamer. Zdarzały się sytuacje, gdzie policjant poszedł z posiadaczem na układ: puści go bez przypału jak ten wysypie zawartość torebki do studzienki. I tak się stało, po czym następnego dnia posiadacz poszedł na Policje poskarżyć się, że zabrano mu jego własność.

Oczywiście jak potencjalny posiadacz jest uprzejmy i zwraca się normalnie to w można by odstąpić od kontroli
  • Odpowiedz
Przecież to zdjęcie z pierwszego lepszego biura, a napis i logo jest zwyczajnie doklejone w fotoszopie, do tego krzywo xD 2019 a wykopki dalej...
  • Odpowiedz
Okej....fajnie...tylko prosze powiedziec po co ? Jeszcze ktos u was konta pomyli (zapomni sie przelogowa) i co wowczas ? Rozumiem ocieplanie wizerunku, ale co stalo za zalozeniem tutaj konta, w mysl zasady najpierw jest plan a pozniej dzialanie ? Ostatecznie rozumoem sens zakladania w celu monitoringu tagow, wyszukiwania obrazliwych slow, mowa nienawisci (whatever it is). Czy to ma byc wlasnie taka prewencja ? Skoro tak, to ide nasmiewac sie z innych i
  • Odpowiedz
@dobrze-zbudowany-grubas: po co ich pytasz, zglos zazalenie do komendanta a nie szczypiesz sie. Rzeklbym jak wiesz i nie zglaszac, to jestes wspolwinny...chyba tak to bylo panowoe policjanci ? Ja mam zasyepce niedaleko i czesto gadamy sobie z jego zona lub nim jak sie spotykamy na ulicy.
  • Odpowiedz
I na #!$%@? bagiety wykonujecie? Co to, dzień #!$%@? mózgowego wypoków? A nie.. piwniczni stulejarze już nawet w internetach nie czują się bezpiecznie, to jeszcze policję w wykop wciągają..
  • Odpowiedz