Wpis z mikrobloga

Strażnik w obozie koncentracyjny również robił swoje.

@Zydomasoneria: koronny argument xd Porównywać pilnowanie porządku w wolnym kraju do zabijania ludzi. Powstańcom warszawskim też byś tak powiedział tylko dlatego, że nosili mundur i wykonywali rozkazy?


@twojastaraluz: Co to jest hiperbola pewnie wiesz. Natomiast w tym porównaniu powstańcy warszawscy byli by przyłapanymi z ziołem a Niemcy policją. Wiem brzmi to absurdalnie ale ja o powstańcach nic nie wspominałem to raz a dwa chciałem pokazać bezsensowność argumentu „robimy swoje”.

Co z tego, że to wolny kraj skoro króluje mentalność postsowiecka i ogół(wcześniej partia) wie lepiej od jednostki
  • Odpowiedz
@malopolska_policja: Dlaczego nagrania z monitoringu publikujecie 3 miesiące po zdarzeniu kiedy sami nie potrafiliście znaleźć sprawców i prosicie o pomoc społeczeństwo? Nie możecie od razu prosić? Od razu pokazać nagrania z monitoringu. Przecież to dla Was mniej pracy a i ludzie mogą lepiej kojarzyć takie zdarzenie po kilku dniach niż po kilku miesiącach. Macie jakiś nakaz działania a dopiero później proszenia o pomoc?
  • Odpowiedz