Wpis z mikrobloga

No ale trzeba przyznać, że PO nie dało ludziom nic (oczywiście z podatków)


@NapalonyEdward: nie trzeba, bo drogi i stadiony wybudowały się same, masa innych rzeczy tez, ale faktem jest, że pieniądz w kieszeni jest bardziej namacalny

nie słuchali obywateli


@NapalonyEdward: a PiS to niby słucha obywateli? Zobacz sobie, jakie poparcie ma niedzielny handel i kogo słuchają xD

przyzwalali na kradzież VATu (grube miliardy poszły się #!$%@?ć)


@NapalonyEdward: a
Przykro mi jak widzę takie wpisy. Kocham ten kraj, mam tu znajomych i rodzinę, ale poważnie zastanawiam się nad emigracją na stałe. To wydaje mi się aż śmieszne - studiuję i pracuje, płacąc niewspółmiernie wysokie podatki, by leniwa madka otrzymała OD PiSU dar w postaci moich pieniędzy. W tym kraju zabija się przedsiębiorczość, pracowitość i ambicje. Mam wrażenie że bezrobotni beneficjenci 500+ śmieją się w twarz ludziom, którzy uczciwie pracują.
Rozumiem, że rozdawnictwo i socjal doprowadzi Polskę do ruiny, ale przy nierozdawaniu również w tej ruinie byliśmy...


@Oude_Geuze: no #!$%@? bardzo byliśmy, w czasach największego kryzysu u nas było spokojnie, za to teraz jak wszyscy mają nadwyżkę to my jesteśmy głęboko w du... deficycie. No dokładnie to samo, 1:1 xD
@KeDreJ: my tu mówimy o debilach, którzy się cieszą, że 13stki dla emerytów, które po przeliczeniu dają 80zł. Czyli tyle co podwyżka którą wszyscy masowo wyśmiewali. No to o czym my tu #!$%@? rozmawiamy? Przecież to są mentalne dzieci, którym wystarczy dać mniejszy worek to pomyślą, ze jest w nim więcej rzeczy.
nie trzeba, bo drogi i stadiony wybudowały się same...


Co by nie było to zawsze się budowały, odkąd weszliśmy do UE to dostaliśmy solidnego kopa bo wcześniej to pieniądze znikały i jaka by władza nie była to byśmy się budowali, a nie wspomnę ile miliardów złotych przepadło bo urzędy za czasów PO nie potrafiły zmieścić się w terminach (nie bronię tutaj PISu bo wtedy bardziej byłem zainteresowany polityką, a dziś więcej jestem