Wpis z mikrobloga

@Szymi14: Działa, ale wywala błąd. Błąd powoduje sweetfx który nie jest kompatybilny ze sterami nvidi (jak masz gtx). Trzeba dwa pliki tylko usunąć z folderu z grą i hula. Dla mnie mod taki sobie, bez sweetfx kolory są wyprane (wsumie oryginalny stalker właśnie taki szary był), brak brak widoku amunicji, chyba poprawione ma strzelanie (w oryginale celowanie jest takie drewniane)
Ja odinstalowałem ten mod, chwile pograłem w oryginał i podziękowałem,
  • Odpowiedz
@Szymi14: Istnieją dwa sposoby na rozwiązanie błędu. Pierwszy to oczywiście odinstalowanie moda SweetFX z folderu z grą – w takim wypadku najczęściej wystarczy usunąć plik d3d9.dll, a także plik dxgi.dll oraz podkatalog „SweetFX” z katalogu, w którym znajduje się gra. Bez tego moda każda gra uruchomi się poprawnie.

Jeśli jednak nie chcemy usuwać moda SweetFX i koniecznie chcemy go użyć w grze, to istnieje taka możliwość. Błąd CreateDXGIFactory2 wyświetla się
  • Odpowiedz
@Gawith_Apricot: a pomyśl o Call of Chernobyl (mod jest standalonem, no i sandboxem - masz spawner) i na to Misery - Last Day (CoC to mod -> Misery to mod do moda -> Last Day to mod do moda do moda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Będzie trudniej, ale jest na moddb masa tweaków do tego, które znacząco ułatwiają to, co jest wyśrubowane i w Misery, i
  • Odpowiedz