Wpis z mikrobloga

Siema,
mam taki problem z Qnapi -
Mimo, że mam podłączone wszystkie trzy programy (napisypl, opensubs i napiprojekt), to do niektórych filmów i tak nie pobiera mi napisów, nie wiem dlaczego. Jest to totalna loteria, do jednych jest ok, do niektórych nie. Co ciekawe, jak wchodzę na stronę napiprojektu i wyszukuję ręcznie, to te napisy tam istnieją, po prostu program mi ich nie pobiera. Niestety, strona www napiprojekt'u nie umożliwia (chyba?) pobieranie napisów ze strony na komputer bez zainstalowania programu, którego na osx'a oczywiście nie ma. Screen z błędem z Qnapi załączony. Wie ktoś może o co chodzi, albo jak to obejść? Wiem na bank, że napisy są i powinny się ściągać, więc wygląda mi to na błąd programu. Ktoś coś?
#osx #macbook #mac #mbp #macos #qnapi #apple #laptopy #napisy #napiprojekt
LouisCypher - Siema,
mam taki problem z Qnapi - 
Mimo, że mam podłączone wszystkie ...

źródło: comment_1iMonKnmP3WrwPrkZayVHOF0kKFtQwrh.jpg

Pobierz
  • 11
@xgre tak, widzę masę napisów do danego filmu w polskiej wersji językowej na stronie napiproiekt, a Qnapi sypie mi błędem jak powyżej, no i PYM ich zwyczajnie nie pobiera. Z OpenSubs taka sama sytuacja z resztą.
@xgre napiszesz słówko? Piszę z telefonu i nie wiem jak rozpocząć rozmowę na priv :<. Nie mniej jednak, nie wiem czy to pomoże, aczkolwiek to dotyczy paru innych filmów również... Nie tylko tego jednego.
@narowerzesamochodem: problem dotyczy 4 albo 5 różnych filmów :). Jeśli to kwestia tego co mówisz, to da się to jakoś obejść?
PYM Player trochę pomaga w niektórych kwestiach (opcja manualnego pobrania napisów bezpośrednio ze strony napi), ale też nie zawsze.
@narowerzesamochodem ściągnij PYM Player, robi robotę. Na pewno lepsza, niż Qnapi. Możesz sobie tam bezpośrednio pobrać napisy tak jak przez Qnapi, a jeśli będziesz chciał jakieś inne że strony głównej napiprojektu, to też dasz radę je ściągnąć, bo PYM działa jako downloader. Polecam