Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka

Najbardziej bezczelny agitator PiSu w historii tego portalu.

Jak można być taką umysłową amebą, żeby twierdzić, że Polska nie potrzebuje inwestycji? Brakuje żłobków i przedszkoli. Młodzi lekarza również narzekają na zarobki, co akurat w ogóle mnie nie dziwi. Na rezonans magnetyczny w warszawskim szpitalu bielańskim czeka się ponad pół roku, prywatnie z dnia na dzień. Na elektrownię atomową czekamy od 20 lat, a w planach są kolejne kopalnie węglowe.

Ale wiadomo! Lepiej rozdać pieniądze ludziom za głosy poparcia.

Wydaje ci się, że Platforma Obywatelska była najbardziej nikczemną partią w historii III RP. Mylisz się. To PiS wykorzystując braki edukacyjne w dziedzinie ekonomii wśród Polaków i kierując się najniższymi instynktami chce przekupić mniej rozgarniętą część społeczeństwa ich pieniędzmi.

@Thorkill jesteś najbardziej załganym użytkownikiem tego portalu.
M.....k - #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazlewactwa #polityka

Najbardziej bezcze...

źródło: comment_HiPNqBAP18ntpAMo4WDw9YZKmDZwkjER.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@za-co: dokładnie o tym samym pomyślałem. Koleś ma na czarnej wszystkich, którzy zadają niewygodne pytania, a najbardziej zastanawiająca jest szybkość jego odpowiedzi. Kiedyś byłeś w szoku jak po wybuchu jakiejś afery po porannej publikacji GW koleś miał gotowe kilka screenow z wypowiedzi polityków i artykułów wyborczej sprzed lat. Ludzie normalnie rano się szykują, jadą do pracy, a ten od 7 czy 8 rzuca jakimiś historycznymi screenami.
  • Odpowiedz
@Maliszak: i tak i nie, zobacz na Warszawę trzaskowski obiecał przedszkola i żłobki i ich nie robi, zajął się poważnymi sprawami jak karta lgbt+. Każdy polityk jest taki sam, nie ważne czy z po PiS czy innej partii
  • Odpowiedz
@u8t3io3p: Od kiedy oficjalnie rządzi Trzaskowski? Ile twoim zdaniem czasu zajmuje przygotowanie planów budowy takiego przedszkola? Ile twoim zdaniem czasu zajmuje rozstrzygnięcie przetargu pod budowę takiego budynku?

Jeżeli w ciągu roku lub dwóch nie postawi żadnego przedszkola, wówczas będziesz miał prawo go krytykować.

Btw. Info że strony
  • Odpowiedz
Oraz kolejna informacja z Twittera


@Maliszak: Ładnie wklejasz przekaz z twitterowych kont partyjnych PO partyjny trolliku. Będzie pochwała w centrali. Z tych partyjnych przekazów jednak się nie dowiesz że to nowoczesne przedszkole zostało zbudowane przez poprzednie władze tej dzielnicy. A wcześniej w tej dzielnicy rządził PiS.
  • Odpowiedz
nie czujesz się trochę nieswojo wyzywajac innych od partyjnych trolli?


@Magnolia-Fan: Nie. Bo ja w przeciwieństwie do waszej bandy nigdy nie wkleiłem tutaj nic co pochodziłoby lub zahaczało o treść pochodząca z kont partyjnych. A twoi kumpel np. ten powyżej przed chwilą albo Kompost, Karaluch, Adam i Xiansit non stop wklejają tu z twitera treści pochodzące z kont polityków PO lub ich działaczy. A ty i reszta szeregowych członków tej
  • Odpowiedz
  • 0
@Maliszak Już nie p-----l i tych lekarzach. Kuzynka miesięcznie wydaje na buty tyle ile ja zarabiam przez 2 miesiące, a jej mąż w wieku 32 lat w zeszłym roku kupił sobie M6tke. I co roku egzotyczne wakacje+masa pomniejszych wyjazdów. Tacy biedni są. To tak poza tematem, bo pis i ich agitatorow to j---ć prądem. Pozdro z farszem.
  • Odpowiedz