Wpis z mikrobloga

Cholera, nie pamiętam kiedy się tak naprawdę zakochałem, chyba gdzieś na początku studiów. Niedługo będzie mi bliżej 30 niż 20, a każda para na tinderze kończy się maksymalnie na ons.

Gdzieś tam pamiętam te motyle w brzuchu w liceum, a teraz, patrzę pod kątem zawodu (czy przyszłościowy), czy panna ma swoje zainteresowania, potrafi się zachować, z jakiej rodziny pochodzi, jak się wysławia, czy jest ambitna, czy ma plan na życie itd.

Nie wiem, coś się stało, ale uczuciowo czuję się jak na zakupach w tesco gdzie chodzę od jednej do drugiej półki, usiłując wybrać jakiś fajny szampon, czy inne gówno gdzie mam duży wybór.


#gownowpis
#logikarozowychpaskow
#tinder
  • 16
  • Odpowiedz
@Camilli
@wiejskakoksownia
To jest po prostu starość, zamiast uczucia jest kalkulacja korzyści społeczno ekonomicznych, najgorsze w takim wypadku jest to, że nigdy nie stworzycie udanego związku, bo zawsze znajdzie się ktoś lepszy, bogatszy, ładniejszy, bardziej perspektywiczny.
Dlatego lepiej wiązać się za młodu, przynajmniej to będzie minimalnie szczere.
  • Odpowiedz
  • 0
@Camilli brzmi, jakbyś miał być kiedyś szczęśliwy. O ile oczywiście w osobie, która spełnia twoje wymagania, zakochasz się. Bo jak weźmiesz ślub z kimś, kto pasuje pod kryteria, ale uczuciami bliżej do przyjaciela, to trochę smutne dla tej drugiej osoby.
  • Odpowiedz
@wiejskakoksownia: nie wpasowują się w twój gust = sa dla ciebie nieatrakcyjni

skoro nie szukasz chada, to w czym problem? przecietnych facetow jest pelno, blondyni, bruneci, brakuje jedynie facetow z silna linia szczeki, ale napisalas, ze takich nie szukasz, wiec w czym problem?
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: ci faceci nie mja tego czegos, co mnie pociaga. Co ja na to poradze? Dobra, jeden fajny i nawet na mnie patrzyl, ale z drugiej strony co z tego jak nawet nie podbije? W zeszlym tygodniu to ja podbilam na zywo do faceta. Pisalismy troche, super sie gadalo, przy czym nie po kolezensku, a jak facet z kobieta i co? Dzis zapytal czy nie przeszkadza mi to ze zajety..
  • Odpowiedz
@Camilli: lvl 25 tutaj, mam to samo :) to normalne, że patrzysz bardziej świadomie, bo wiesz już czego możesz się spodziewać po danej osobie patrząc na różne symptomy :D
  • Odpowiedz
@Camilli: niestety w tym wieku to każdy już tak chyba ma ; (, zdecydowanie nie pomaga również Tinder który stwarza mylne wrażenie ogromu możliwości, dlatego nie potrafimy skupić się na jednej osobie, tylko ciągle przesuwamy ładne buzie w prawo...
  • Odpowiedz