Wpis z mikrobloga

Hej dokąd doradzicie się wybrać grupie 3 osób w wieku 28 lat , termin 03.03-17.03
Jesteśmy z małopolski więc preferowane Katowice, Kraków jako miasto wylotu.
Długość pobytu 7 dni, budżet do 3 tysięcy. Preferowane all inclusive

1.Egipt (Taba, Sharm) + wypad do Jerozolimy
2. Hiszpania Costa Brava . Można zwiedzić np Barcelonę, lecz minusem jest pogoda gdyż w marcu nie bedzie tam zbyt ciepło.
3.Wyspy kanaryjskie, + To Kanary , - cena wyższa niż inne oferty, pogoda też bez rewelacji
4. Tunezja. + Cena w Last Minute poniżej 1500, Minus w marcu lata tylko z Wawy

Piszcie co doradzacie, lub co jeszcze ciekawego można zobaczyć!

#podroze #wakacje #wczasy #wyspykanaryjskie #egipt #hiszpania
  • 19
@jayjay: Kanary - pogoda bez rewalacji? Tam chyba zawsze jest mega, nie za gorąco i nie za zimno. Chyba że o 2 w nocy chcesz chodzić w krótkich spodenkach ale nigdy tam nie trafiłem żeby było "chłodno" już nie mówiąc o zimnie. Cena na - ? Jak sam ogarniesz lot, nocleg z bookingu i samochód wynajmiesz to pewnie będzie jeszcze taniej niż wszystko inne. Ostatni nasz wyjazd wyszedł 730zł od osoby
@jayjay: 2.03 lecę sprawdzić Sharm - w grudniu byłem w Hurghadzie - było bardzo fajnie. Hiszpania teraz za zimno, Tunezja również pogoda bez szału, Kanary zawsze spoko i ciepło.

@ctrl_alt_del: Wiesz że kanary z opcję AllInc da się wyrwać za 1200 zł? Teraz były za 1500 zł.
@Julek00: 1200 zł za Kanary teraz raczej nie będzie bo wyjazdy w tym roku są jak narazie dosyć "drogie". Nie trafiłem niczego za 600 zł jak w latach poprzednich i padło na SharmElSheik za 1400 zł.
@kibiklops kurde, przeczytałem jeszcze raz Twój wpis i piszesz, że kiedyś bywały za 1200, teraz 1500. To spoko, jaki termin masz na sharm-el-sheikh? Ja biorę pod uwagę marsa alam i wyspy Kanaryjskie. Z tym, że wyspy mogą być dwa posiłki.
@Julek00: W sobotę wylatuję rano. Marsa Alam odpuściłem sobie bo tam mało atrakcji w pobliżu - lepsza już Hurghada. Chociaż na Marsa i Hurghadę dochodzi jeszcze koszt wizy - w Sharm jest darmowa.
@kibiklops To co udało Ci się złapać i za ile w Sharmie? Porównywalem hurgade i marsa pod względem rafy, dlatego odpadła bo zależy mi na snurkowaniu. Sharm wychodzi tak pośrodku i jest atrakcyjna. Nie wiedziałem że nie trzeba tam wizy.
Sharm 1400 zł hotel z dobrymi opiniami w ostatnich kilku miesiącach bo reszta to zazwyczaj tragiczne miała opinie chociaż nie wiem ile w tych opiniach prawdy bo nigdy nie trafiłem kiepskiego hotelu, albo mało wymagający jestem. W Sharm niby najlepsza jest rafa - zobaczę. W Hurgadzie byłem w Titanic Beach i tam rafa była całkiem fajna tylko morze przez większość czasu mocno bujało. W Marsa też o tym czasie często mocno powiewa
@kibiklops faktycznie, jak czyta się opinie to można kociokwiku dostać. Ja zazwyczaj sprawdzam zdjęcia danego obiektu na tripadvisor. Mocniej zainteresuje się pobytem w Sharmie bo podróżować nie planuje to na tej wizie parę $ zaoszczędze. Życzę dobrego wypoczynku!