Wpis z mikrobloga

Spedytor, dla którego realizuję zlecenie pytał mnie o to, czy mój kierowca dojechał do celu. Chwilę po rozmowie dostałem od niego maila, którego przez pomyłkę puścił do mnie, zamiast do niemieckiego zleceniodawcy. Zajebisty inglisz w tym korpo, bulwo! xD Tak niedbałej wiadomości nie miałbym wstydu komuś wysłać xD
#nieaktdzk #bekaztransa #pracbaza #korposwiat
Pobierz
źródło: comment_6CHWTzPZKdCBS3gnM0SO30JyY0I4A01N.jpg
  • 41
@JudzinStouner: To do mnie kiedyś wpadł kolega kierowca , że zaraz zadzwoni do niego pewna Holenderska firma transportowa w sprawie pracy i mam za niego rozmawiać po angielsku bo on nie umie a wpisał w cv bo było wymagane. Tylko ja już wtedy z 10 lat nie rozmawiałem praktycznie po angielsku więc ciężko, żebym nagle płynnie mówił, zwłaszcza, że holender miał ciężki do zrozumienia akcent i mówił branżowymi słowami xD. Więc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: pol roku siedziałem w "korpo", ale korpo korpo. Największa firma w mieście, kilka oddziałów w Polsce, ogólnie właściciel chyba Norweg, oddziały na całym świecie. Sporo transportów dziennie, duża flota własna + prywaciarze. Co tam się #!$%@? działo to iks se xDD naprawdę. To trzeba zobaczyć xD

dlaczego do #!$%@? ja mam proponować stawke przewoźnikowi a nie odwrotnie?


@Ceniusz: żebyś podał stawkę liczoną po ładownych kilometrach a na koniec usłyszał, że przewoźnik ma 600 dolotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ludzie w Anglii zrozumieją i cieszą się, że ktoś próbuje mówić w ich języku


@hacerking: XDDDDDDDDDDD

Znajomość angielskiego to w tych czasach żaden wyczyn. Jak ktoś chce być spedytorem międzynarodowym, to to już jest fundament, #!$%@? xD