Wpis z mikrobloga

Nie oglądam tego teatru, ale z czystej ciekawosci weszedlem popatrzec na konferencje isamu z tym drugim i można zaobserwowac różnice IQ miedzy nimi, isamu totalny wsiok z mottem "jesli sie ze mna nie zgadzasz to ci z-----e". A niech dostanie lepe na ryj i już skonczy tą śmieszna "kariere"

zaraz 14letni wojownicy mnie zlinczują, przepraszam was jesli obraziłem waszego idola( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #youtube i troche #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brodatylarry: Osobiście nie znoszę obydwu. Jeden to patus, który kiedyś ogromnie się oburzał że ludzie woleli oglądać patostreamy magicala nazywając je patologią (sam reprezentując podobny poziom umysłowy), drugi to "rak", który dla wyświetleń nakręci każdy materiał, byle tylko sprzedać go widzom (głównie dzieciom) i mieć z tego kliknięcia i inne korzyści. Mimo że obydwoje nie budzą mojej sympatii, to i tak po pewnym zastanowieniu myślę że wolałbym aby to isamu
  • Odpowiedz
@Kris95 moim zdaniem ten isamu to zwykły hipokryta, co chwile nowa laska, mając kilkuletnią córke klnie jak nawiedzony i wyzywa ludzi. Masakra
Z drugiej strony pallaside tworzy kontent dla dzieciaków i maniaków teorii spiskowych, ale jako czlowiek wydaje sie ogarnięty i ulozony. Szanuje
  • Odpowiedz