Wpis z mikrobloga

#mecz #chelsea

Jesteś trenerem. Dużego klubu. Nie możesz palić szlugów. Idzie Ci #!$%@?, że media już w cię zwalniają. Grasz finał mniej ważnego pucharu, ale jednak finał pucharu. Twoim przeciwnikiem jest zespół który Cię #!$%@?ł 6:0. #!$%@? mocny w ataku. Kombinujesz taktykę, aby nie przegrać i grasz bez napastnika, a do karnych przygotowujesz drugiego bramkarza, który uczy się jak bronić karne wszystkich zawodników. Udało się. 120 minuta zaraz karne. Chcesz wyciągnąć asa z rękawa. Kepa mówi "#!$%@? nie schodzę". Sarri face.
  • 45
@nn1upl: Przecież było jasne jak słońce, że to zmiana z powodu kontuzji, gdy drugi raz weszli na boisko lekarze. Caballero nie rozgrzewał się przed pierwszym wejściem lekarzy na boisko, po drugim dopiero była przygotowywana zmiana. Nawet mi przez myśl nie przeszło, że to mogłaby być zmiana bramkarza na karne, komentatorzy brytyjscy o tym nie wspominali, wszystkie komentarze na brytyjskich i międzynarodowych stronach idą w stronę kontuzji i ewentualnej sensacji, bo Kepa
Tylko w Polsce ludzie są zafiksowani na punkcie zmiany Holendrów na Mundialu i debatą o Fabiańskim i Borucu.


@RoHunter: nie no faktycznie na nagraniu wyraźnie widać jak Sarri po zobaczeniu że Kepa jest ok uśmiecha się, pokazuje że w takim razie w porządku i wycofuje zmianę. Wszystkiemu przyglądają się inni członkowie sztabu, a na ich twarzach widać ulgę że jednak bramkarz może kontynuować grę

Co to za turbo #!$%@? XD przecież
@powaznyczlowiek: Przecież Sarri myślał, że Kepa na siłę chce być na boisku, pomimo kontuzji, i że dał się ponieść emocjom finału i ostatnich minut. Cały piłkarski świat tak myślał tylko wykopki nadal w błędzie i szukają teorii spiskowych, bo się Mundialu i Euro naoglądali. Caballero zaczął się rozgrzewać w standardowy sposób dopiero po poerwszym wejściu lekarzy do Kepy. Sytuacja prosta jak drut, nieporozumienie. No ale brzytwę Ockhama to wykopki znają tylko
@powaznyczlowiek: Nic, nadal będzie numerem jeden. Widać, że Sarri i Kepa wyjaśnili sobie szybko sytuację i chcą ją wygasić, ale oczywiście ludzie szukają jeszcze więcej dramatów, kłótni i widzę już wypominanie kwoty tramsferu przez jakichś debili, którzy widzieli dziś chyba pierwszy mecz CFC w tym sezonie. Z Tottenhamem, do końca sezonu i jeszcze przez wiele lat Chelsea ma w Kepie pierwszego bramkarza.
@RoHunter #!$%@? Sarriego rzucanie pięściami o krzesło prawie wychodzenie ze stadionu to też przypadek? Pod koniec meczu Rudiger musiał go przytrzymać bo już szedł do Kepy mu nawrzucac. Luiz mowiacy zeby respektował decyzję trenera to też nie wiedział o "kontuzji"? przecież spiker ogłosił już zmianę, pojawila się tablica z numerkiem. Sytuacja prosta jak drut, Kepa dzieciak chciał zostać bohaterem, a się ośmieszył. Gdyby było tak jak ty mówisz to po pierwszym machnięcie
@hirud: xD już się wykręcasz. Niby go chciał Sarri go zabić w trakcie i po meczu, ale teraz go wystawi w pierwszej jedenastce dwa dni później xD myślałem, że jesteś po prostu zwykłym niedzielnym kibicem wykopkiem, ale teraz to mnie rozśmieszyłeś xD pzdr i z fartem mordeczko
@RoHunter szkoda, że przed 15 laty byliście nic nie znaczącym klubikiem.

przy okazji dobre wymówki Kepy i Sarriego xD wierz sobie w co chcesz, ale prawdy i nagrań nie zmienisz. poza tym o jakich angielskich komentatorach mówisz? na Sky Sports mówili o tym, że Sarri chce go zmienić nie ze względu na kontuzje. nawet Terry przyznał, że zachowanie tego pajaca Kepy krzywdzi drużynę.

dumny jestem z City, że po raz kolejny pokazali
@RoHunter: z drugiej strony pomyśl sobie, co oni mają teraz powiedzieć? Sarri i tak poleci. "Daliśmy 80 mln euro za gorszego bramkarza niż mieliśmy, a tamtego oddaliśmy za grosze. I jeszcze ten młody robi cyrki xD".
@cocklush a gdzie to napisałem? xD liczy się teraźniejszość, Chelsea zostało upokorzone tydzień temu, gra syf, cała Anglia się z nich śmieje i nawet sami piłkarze tego klubu nie mają żadnego szacunku wobec siebie czy sztabu, a to tylko pokazuje jak ten klub się stoczył.
@RoHunter xD Chelsea sprzed 15 lat zdobyła tytuł raz - w sezonie 54/55, UEFE zdobyła również raz w sezonie 70/71, puchar ligi w sezonie 64/65. I wreszcie Tarcze wspólnoty- w 1955 i 2000 roku. Znam ten okres doskonale, sukcesu tych miernych kopaczy zaczęły się od 2003 ale równie szybko się skończyły z tak marnym zarządzaniem.
@Shishu: Zobacz na pozycje ligowe CFC na sezony przed przejęciem przez Romana. To był „nic nieznaczący klubik”? W takim razie 80% klubów w NAJWYŻSZYCH LIGACH krajowych do nich należy. A wieszczenie „końca sukcesów”, to zwykłe #!$%@? bez pokrycia w faktach, tym bardziej to „szybkie”, gdy już 15 rok mija, a Chelsea cały czas jest najlepszym klubem na Wyspach. Twoje uprzedzenia i klarownie widoczne kompleksy nic nie zmienią x)
@RoHunter najlepszy klub na wyspach, który do LM się nie dostał? XDDD to już Arsenal bije was na głowę.

zgadza się, wysokie miejsce w tabeli nic nie oznacza. na tej podstawie w lidze Hiszpańskiej też są same znaczące kluby xD Twoja miłość do Chelsea jest równie śmieszna co pochodzenie tego klubu i ich aktualny status i nic tego nie zmieni :)
@cocklush przecież podalem dosc wyrazne argumenty, pora ogarnac lekcje z czytaniem ze zrozumieniem. nie udalo wam sie dostac nawet do LM, w lidze przegrywacie z każdą drużyną która coś sobą reprezentuje, waszych trenerów zwalnia się co sezon, wasi pilkarze nie maja szacunku do sztabu szkoleniowego ani do siebie (ot chocby Kepa i Caballero czy wcześniej Morata).

Nie mam żadnego bólu dupy, po prostu ogladanie gry waszej druzyny i zachowan powoduje u mnie
@Shishu: xDD kibic City, bez komentarza i jeszcze smiesz cos mowic o historii. No te 2 sezony są #!$%@? i co? Jak to w piłce, raz lepiej raz gorzej. Chyba ze jest sie kibicem sukcesu to mozna nie rozumiec ;)
@cocklush kibicuje City od 2004 roku i stamtad mam tez ich pierwsza koszulke - co juz daje okragle 15 lat czyli dłużej niz wiekszosc fanow Chelsea zyje xD

po drugie glupio wspominac ale przed 2003 rokiem Chelsea miala tyle samo krajowych trofeów co City. przelknij to.
@Shishu: Mówimy o 15 latach. Chelsea jest jeśli nie najlepszym klubem na Wyspach w tym okresie, to na równi z United, a potem dłuuuuugo dłuuuuugo nikt.
O jakim Arsenalu ty #!$%@?? „Bije na głowę”? Porównaj trofea w Europie i mistrzostwa Anglii. Mogę ci powtórzyć: ostatnich 15 lat to Chelsea i United.

I nie wyolbrzymiaj moich wypowiedzi dodając to „SAME znaczące kluby”. W skali europejskiej Atletico czy Sevilla, to 1/2 półka -
czyli dłużej niz wiekszosc fanow Chelsea zyje xD


@Shishu: Oj, to jeśli byłbym tak zgryźliwy, to bym zauważył, że tym samym wyśmiewasz wszystkich kibiców city.

co juz daje okragle 15 lat


Akurat na oglądanie 15 lat dominacji Chelsea. Piękny czas, co? I jeszcze wiele takich lat obejrzysz.

Chelsea, którą tak opisujesz:

nie udalo wam sie dostac nawet do LM, w lidze przegrywacie z każdą drużyną która coś sobą reprezentuje, waszych trenerów
@RoHunter: na Puchar Europy mogą sobie przez szybke popatrzec :) najlepsze to wyliczanie trofeów w 20 wieku, jakby city bylo potentatem przed szejkami. Hipokryta. Kibiców chelsea nie przybywa od 2012, ale tu akurat jest tak samo jak w przypadku City, ktore nie ma w ogole kibicow.