Wpis z mikrobloga

Powiem Wam że mam już serdecznie dość polskiej dynamicznej gry MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat. No gdziekolwiek pójdę to zaraz dostaję łomot od normictwa i ląduję w mieście. Najchętniej to bym usunął konto, złapał Natalkę z humana za rękę i poszedł z nią na kawę, doradził smaczną kawę polegając na swym kawowym doświadczeniu, ale nigdy tak nie będzie przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
k.....y - Powiem Wam że mam już serdecznie dość polskiej dynamicznej gry MMORPG, w kt...

źródło: comment_pE0ZN7Tc5I5x9Jt6AcxNg72cnxjx5XT0.jpg

Pobierz
  • 13
@kiedysbylemnormalny: na high lvl'u zarabia się bardzo dużo z expowiska + apki jeśli grasz regularnie. nie myślałeś żeby przycisnąć tego wojownika i codziennie starać się opróżnić x razy torby u tuniii odkładać codziennie jakąś sumę pieniędzy żeby zrobić sobie low lvl postać w mocnym eQ i gnębić nią normictwo?
@kiedysbylemnormalny: ale jakby na to spojrzeć to nietrudno się dostać do klanu który ma monopol na jakąś e2/tytana. zwykle te najlepsze klany wymagają 1/2 legi aktywności i nie bycia noobem. niestety, jako samotny wilk w margonem nie zgarnie się wszystkiego chyba że masz 300+ i chęci do regularnej gry, albo trzeba mieć #!$%@? szczęście żeby spadła ci losowo jakaś lega, mój kolega idąc do tunii spotkał eventowca podczas halloween - ubił