Wpis z mikrobloga

Wytrzymałem do 10 minuty, gdzie #okiemfabiana hejtuje graczy #fortnite w filmiku o #hejt oraz nazywa dwunastolatków płodami. Sam (dawno temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)) miałem tyle lat i oczekuję traktowania osób w tym wieku jak ludzi z jego strony. Do tego momentu zauważyłem, że wszystkie pseudogwiazdy każdą negatywną opinię traktują jako hejt. Oni chcieliby traktować świat jako jeden wielki safe-space, a tak się nie da. Jak firma ma konto na FB jak w przypadku Placka, to musi się liczyć nie tylko z pozytywnymi komentarzami, ale i z negatywnymi. Sam np jak popieram jakąś partię polityczną, piszę o niej dobre rzeczy. O partii której nie popieram i uważam że jej rządy byłyby złe, piszę złe rzeczy - czy wobec tego ją hejtuję?
Podobna sprawa jak z #danielmagical i #grubaryba polecieli w kulki z dostawą zwalając winę na #pysznepl to dostali odpowiednie komentarze. Jak komuś się nie podobała wspólpraca filmy X z Plackiem, miał pełne prawo dać wyraz temu na ich profilu na FB który do tego został stworzony. Świat w którym krytyka będzie zabroniona będzie straszny - będzie przepełniony pi**ami które nie radzą sobie z niepowodzeniami.
Zresztą - mam prawo kogoś nienawidzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#jaktoogarnac #kurzatkowski #patostreamy #patologiazmiasta #polskiyoutube #alkoholizm #bezdomnosc #wykop
k.....a - Wytrzymałem do 10 minuty, gdzie #okiemfabiana hejtuje graczy #fortnite w fi...
  • 5
  • Odpowiedz
@kafarafka: Chyba mylisz hejt z krytyką. O ile wiem jto nie ma firmy, a zwykłą stronę na FB jak wielu użytkowników. Hejt jest zły, potrafi doprowadzić do samobójstwa i to się dzieje naprawdę! Nastolatki popełniają samobójstwa, bo są w sieci prześladowane, hejtowane i wysmiewane przez swoich rówieśników i bog wie kogo - zwykłych przegrywów życiowych, ktorzy niszczą, nienawidzą bez powodu! To nie są żarty!

"Nie podoba mi się ten materiał, moim
  • Odpowiedz
@Niedozdarcia: Mi nie chodzi o JtO a o jedną z firm (Porówneo? Chyba tak się nazywali), gdzie Placek miał wykład o Teorii Fuksa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni potem dostali sporo komentarzy i ocen na FB negatywnych i wymusili na Jacku usunięcie filmu z wykładu. Placek widzi tutaj stalking, hejt i Bóg wie co jeszcze, ja widzę prawo do negatywnej oceny współpracy z nim.
Co do Twoich
  • Odpowiedz
@kafarafka: OK, zrozumiałam Twój punkt widzenia i zgadzam się z nim. Nie widzialam dyskusji na FB firmy, z ktorą współpracował jto, więc trudno mi się odnieść do jakości tych komentarzy. To moje zdanie hejterskie może nie było skonstuowane najlepiej, ale to się od razu wyczuwa czy komentarz jest krytyką czy jest hejtem. Pan z jto ma tendencję do wyolbrzymiania, ubarwiania itp. i tak, zdecydowanie nadużywa słowa hejt w odniesieniu do swojej
  • Odpowiedz