Wpis z mikrobloga

Jak często można robić lewatywę? Codziennie podobno nie można, ale też głupio wkładać ptasiora do brudnego, a chęci są codziennie. Guma niby załatwia sprawę, ale to nie to samo + cały czas czuć smroda
Jak wy sobie z tym radzicie?
#geje #lgbt #zwiazki #bi
  • 11
  • Odpowiedz
@BigDig: moja odpowiedź nie będzie zbyt błyskotliwa, aczkolwiek radzę sobie z tym w taki sposób, że nie wsadzam swojego "ptasiora" w miejsce, z którego wydostają się resztki kukurydzy z pizzy.
  • Odpowiedz
@BigDig: ale wiesz, że jeśli ktoś się regularnie wypróżnia raz dziennie to zasadniczo tam nic nie zalega, aż do ponownego czasu na wypróżnienie się. Już pominę kwestie zdrowotne - bo niestety prowadzić to będzie do różnych chorób odbytu, zaczynając od hemoroidów. Oczywiście nie cyk i już, tylko po paru miesiącach/latach, ale leczenie tego typu przypadłości przyjemne nie jest.
  • Odpowiedz
@BigDig: jak coś tam zostaje, to już świadczy o tym, że coś tam niepoprawnie pracuje/źle siedzisz na kiblu/źle się odżywiasz. Nic nie ma zostawać - ma być uczucie pełnego wypróżnienia. Poza tym częstą lewatywą wybijesz mikrobiom całkowicie - i wtedy to dopiero się narobi. Polecam książkę "historia wewnętrzna" - zupełnie nie dotycząca twojego problemu, ale tego jak prawidłowo zadbać o swoje jelita. Wiem - jak się uprawia seks to się wiele
  • Odpowiedz
@BigDig Nie mam pojęcia, ale zawsze mnie to zastanawiało to u gejów. Osobiście z różową jakoś nigdy mnie do tego nie ciągnęło właśnie z tego powodu o którym piszesz.
  • Odpowiedz
@BigDig: Wystarczy wpisać to pytanie w wyszukiwarce internetowej, no Ecosia i odpowiedzi znajdziesz w chwilę. W bardzo wielkim skrócie - cały trick polega na ogarnięciu odpowiedniej ilości wody, by płukać tylko odbytnicę nie tykając reszty jelita grubego.
#medycyna
  • Odpowiedz