Wpis z mikrobloga

#seks #prokuratorboners #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Elo, dowiedziałem się z pewnych źródeł, że koleżanka siorki wyraża się o mnie w całkiem pozytywny sposób (mianowicie przyznała, że się jej podobam, jestem przystojny i tak dalej).

Problem polega na tym (poza tym, że to koleżanka siorki), że typiara ma 17 lat, a ja rocznikowo 24, więc różnica, że tak powiem, w #!$%@?. No ale jednak każdemu się podobają #seksnastki i mi też z racji nie bycia homo, co nie. A młode różowe jak wiadomo lubio starszych, z prawkiem, wysokich (191 here) i do tego bez zakol (no dobra, jakieś tam centymetrowe max mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Pytanie, co robić? Nie dość że młoda, to do tego koleżanka siorki. Proszę o plusowanie lepszego wyboru.
  • 58
  • Odpowiedz
@p0lybius: Hmm w sumie tutaj 7 lat róznicy to może mieć znaczenia co innego 21 a 28, ja na Twoim miejscu bym sobie nie żałował i brał się za nią :) później nie będzie już takich możliwości
  • Odpowiedz
Po to się ma siorki, żeby przyprowadzały koleżanki. Jeszcze się zastanawiasz. (°°


@sorhu: Mam trzy młodsze, jedna studentka, druga ogólniak, trzecia jeszcze gimnazjum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz