Wpis z mikrobloga

#seks #prokuratorboners #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski

Elo, dowiedziałem się z pewnych źródeł, że koleżanka siorki wyraża się o mnie w całkiem pozytywny sposób (mianowicie przyznała, że się jej podobam, jestem przystojny i tak dalej).

Problem polega na tym (poza tym, że to koleżanka siorki), że typiara ma 17 lat, a ja rocznikowo 24, więc różnica, że tak powiem, w #!$%@?. No ale jednak każdemu się podobają #seksnastki i mi też z racji nie bycia homo, co nie. A młode różowe jak wiadomo lubio starszych, z prawkiem, wysokich (191 here) i do tego bez zakol (no dobra, jakieś tam centymetrowe max mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) )

Pytanie, co robić? Nie dość że młoda, to do tego koleżanka siorki. Proszę o plusowanie lepszego wyboru.
  • 58
@czlowiek_smiec: jak jestes malo przystojny to u nastek nie masz szans bo one leca tylko I wylacznie na wyglad , nawet te malo urodziwe do ktorych jeszcze nie dociera ze super przystojniacy sie nimi nie zainteresuja Z tymi po 20-dziestce jest odrobine lepiej bo te mniej urodziwe nareszcie rozumieja ze chada nie wyrwa wiec obnizaja wymagania jesli chodzi o sam wyglad, te ladniejsze zas dalej maja te same wymogi
@p0lybius: moim zdaniem to dobra różnica wieku, ale gdyby dziewczyna miała 20 lat.
Siedemnastolatki to jeszcze szczeniaki.
To raz, a dwa, że jeśli chcesz jej tylko do seksu, to lepiej tego nie rób, bo będzie cierpiała, kiedy ją zostawisz.