Wpis z mikrobloga

@Mirkoelement: ja tam się z tobą zgadzam, czemu za napisanie ściekowi że jest #!$%@? (czyli ban za prawdę) jesteś karany XD w tej grze oczywiście gorsze jest nazwanie kogoś szmatą bo to przecież tylko gra XDD a nie zrobienie 0/7 na topie i #!$%@? sie na solo pushu. Jedyne bany powinny być za intowanie i bycie #!$%@? pzdr 600
Ja nadal nie rozumiem po co ludzie piszą tego typu wiadomości. Jeśli ktoś trolluje to takie coś go tylko zmotywuje do jeszcze większego trollowania, a jeżeli ktoś ma po prostu słabszą grę to wyzywaniem tylko podburzysz jego morale przez co będzie grać jeszcze gorzej (przynajmniej w większości przypadków). Najlepiej mieć po prostu wywalone, grać swoje, poprzeklinać sobie pod nosem jak już.
@Mirkoelement: No na pewno w #!$%@? ci to pomoże wygrać grę jak mu napiszesz, żeby przestał feedować. Jak spotykałem takich debili jak ty to zawsze pisałem jakieś pierdoły na czasie, udając debila i śmiałem się jak im dupa pękała xD Porażka była wtedy zadziwiająco satysfakcjonująca. Nie przegrywałem gier specjalnie, po prostu grałem na #!$%@?.

Sam czasem zwyzywam jakiegoś pajaca ale wcale nie jestem z tego dumny.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mirkoelement: i bardzo dobrze. Już wolę ludzi, którzy wyjątkowo nie ogarniają/ mają gorszy dzień/ feedują, od patusów, którzy toczą pianę i spamują na czacie swoją wścieklizną. Ja też czasami jestem mocno zdenerwowana, ale poprzeklinam sobie pod nosem, nie życzę innym śmierci i później nie płaczę, że wyłapałam za to bana. Proponuję zacząć myśleć, bo carrowanie gry w takim przypadku ci nie pomoże xD
@Nidor: @Mirkoelement: @Zaczynam_od_Bacha: @vieniasn: bk jak ludzie się oburzają o słowa w internetach xDD w grze jest opcja mute i wystarczy jej użyć żeby takich toksycznych napinaczy nie słuchać a intującego trolla psującego kierkę 9 innym osobom się pozbyć nie da a riot zamiast zając się tym problemem woli banować chłopaczków co nazwą kogoś w gierce debilem. W międzyczasie trolle intują ludziom kilka gierek pod rząd i zazwyczaj
@gestmax: ale co ma za znaczenie moja dywizja? Co z tego, że każdemu się statystycznie tak samo często zdarzają? To znaczy że mam zignorować problem bo inni mają tak samo źle? Riot gówno robi w tej sprawie a to jest dla mnie prawdziwy problem a nie jakieś maćki 12 co mnie na czacie wyzywają a które mogę zmutować jednym kliknięciem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@ShadyTalezz: bardziej beka z ludzi, którzy nie rozumieją, że mogą ponieść konsekwencje swojego zachowania. Op używał słowa, za które jest właściwie perm ban, którego wyłapał i nie potrafi tego pojąć. Czas nauczyć się korzystać z czatu i przestać być toksycznym, powinno pomóc. W lolu, jak i w każdej innej grze zawsze byli, są i będą trolle lub ludzie, którzy dopiero uczą się grać i nadal wolę takich graczy, niż kogoś, komu