Wpis z mikrobloga

@Colin90: KDB wybitnie. Próbowałem Pogbą grać na ŚPO w tym ustawieniu ale on się tam kompletnie nie potrafi odnaleźć - na Śpd to już całkiem. W 20 meczach Pogba miał u mnie 0.2 bramki na mecz, z czego dwie z karnego. Zwykły Ericsen na jego miejscu miał 0.75 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Colin90 to formacja w trakcie meczu, tak?

zwykle w takiej wersji srodkowy spo wymienia sie pozycjami z napastnikiem i wychodzi do podan prostopadlych. warto patrzec za gosciem z lepszym tempem i wykonczeniem. osobiscie w trakcie gry wymienilbym Felipe Andersona i dal go na srodkowego SPO, a KDB na lewego SPO.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@robertx
@Shishu
Gram taką formacją w meczu. KDB na lewym slrzydle dla mnie bedzie za wolny. Gram dużo skrzydłami i potrzebuję tam kogoś szybkiego. To jeszcze mógłbym na spo cofnąć Sona, a na N dac Aguero lub Aubameyang.
  • Odpowiedz
  • 0
@Colin90 w sumie zwykle db ma rzeczywiście przecietne tempo. no ja uzywam potm hazarda, ale to juz poza zasiegiem. Aguero jest dobrym napadziorem, ale jak mam byc szczery to powinna pojawic sie jego wersja POTM z tego miesiaca.

kup sobie na razie Pogbe.

i obserwuj. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Colin90: najlepiej to byś zrobił właśnie jakbyś kupił kdb na spo I Pogbe z shadow zamiast fabinho. Grałem bardzo podobnym składem jak ten twój z tymi ziomkami I było super. Pogba w parze z Kante na cdm to bardzo dobry wybór.
  • Odpowiedz