Wpis z mikrobloga

Btw, metacritic to gónwo


@Silvaren: Dlaczego? Zapewne tyle samo #!$%@? ludków daje 10 jak i 1. Jest duże prawdopodobieństwo, że się równoważą. Jak w przypadku każdej innej pojedynczej strony czy agregatora. Takie są zasady i mając je na uwadze można mieć w miarę trafną opinię.
  • Odpowiedz
Jasne, można się kierować cudzymi opiniami w momencie rozważania, czy po coś sięgnąć czy nie, ale przyjmowanie cudzej opinii i utwierdzanie się w identycznym przekonaniu bez osobistych doświadczeń z grą (a mam wrażenie, że skala tego zjawiska jest w sieci ogromna), jest idiotyczne.

@Silvaren: Nie zyjemy w czasach, ktorych musisz na podstawie przeczytanych kilku akapitow, pisanych na podstawie subiektywnej opinii zupelnie obcej osoby decydowac czy rozstawac sie z odlozonymi pieniedzmi (
  • Odpowiedz
@Silvaren: Nie warto za 2 stówy, pograłem ponad 20h i coś mi się wydaje że po wątku fabularnym będzie lipa. Pojedyncze misje dodatkowe faktycznie są nudne. Ale mają dodawać zawartości, jestem zadowolony że kupiłem origin access. Wydaje mi się że będzie lepiej niż w Fallout 76, puszczą w dostępie origin basic i ludzie będą wchodzić pograć przy okazji mając sporo innych gier do wyboru.
  • Odpowiedz
@Neurohaox:

Wiec jesli widzisz na wlasne oczy kompilacje filmow skladajace sie z tylko i wylacznie bledow, problemow, niedaciagniec...


Wymieszałeś kilka składników moich wypowiedzi. Problem w tym, że wspomniane przez Ciebie kompilacje nie są reprezentatywne, bo tego typu sklejkę bugów i glitchy można zrobić z każdej gry bez wyjątku. Przykładowo taką kompilację o Anthem zrobił m.in. Angry Joe.

Działa ona analogicznie jak poniższy materiał zatytułowany "The Glitcher 3: Bug Hunt".
https://www.youtube.com/watch?v=3h8Al__RVU8

OMG,
  • Odpowiedz
@sejsmita: W przypadku Anthema ciężko się sugerować meracritic'iem, gra jest hejtowana ponad miarę, dla mnie 6,5/10 fun z latania, javeliny są mega fajne, lore jest dość ciekawe, niestety głównie z "korteksu" czerpiemy info o świecie, bo rozgrywka zbyt zapitala żeby ogarnąć szczegóły, postaci poboczne z głównego wątku są niezłe, cutscenki ogląda się świetnie. Mogła to być gra wybitna, na razie jest średnia z szansą na bycie dobrą jak zrobią wszystko co
  • Odpowiedz
Wykop uczy, wykop bawi: Recenzje serwisów nie są obiektywne (ostrożnie), oceny ludzi podatne na hype/hejt.
#!$%@?ć Metacritic, dobranoc

XkekD
  • Odpowiedz
@janushek: masz źródło podane wyżej w moim komentarzu . Jest w nim wyraźnie napisane:

gerade war ich im Media Markt Köln-Kalk (Köln Arcaden). Hier wird das Spiel Anthem (PS4) für 39 Euro verkauft.


Czyli że można kupić grę za 39 ojro, bez haczyków. Jest w tym koszu na zdjęciu. Jeden z komentarzy nawet wskazuje na koszt z przecenami:

Jetzt schon auf dem Grabbeltisch. Ein Bioware Spiel... Traurig.


Grabbeltisch to taki koszt
  • Odpowiedz