Wpis z mikrobloga

Mirki, właśnie sobie zainstalowałem f1 2014. Miałem doinstalować mody z sezonu 2019, ale niestety #!$%@? mi grę i nie wiem co można z tym zrobić.

Zatem wyobraźcie sobie, że jest koniec 2013 roku i okazuje się że Robert Kubica #wruci wcześniej niż wszyscy oczekiwali. Chcielibyście może być świadkami i też trochę sami tworzyć historię alternatywną jego piecioletniej "drugiej" kariery w latach 2014-2018? Chciałbym dziennie przejeżdżać jeden wyścig na 25% lub 50% całkowitego dystansu i zdawać wam relację z tego, jak wygląda przebieg kariery i chciałbym też, żebyście wy decydowali o tym jak będą się toczyć losy Roberta w kolejnych sezonach (wybór teamu).

Wychodzi na to, że taka zabawa trwałaby 95 dni, bo sezon 2014 miał 19 wyścigów. Codziennie wrzucałbym info na temat treningów, kwalifikacji, wyników wyścigu, aktualnej klasyfikacji generalnej kierowców i konstruktorów no i jeszcze porównania z kolegą z zespołu.

Jak to widzicie? Dużo by było chętnych na takie coś?
#f1 #kubica #gry
  • 3
@MarekWojcik jak narazie jesteś jedynym od 20 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale spoko, jak wróci dzienna to może się coś rozkręci xD strasznie chciałbym takie coś stworzyć, bo miałbym motywację do przejechania wszystkich 5ciu sezonów, a nigdy nawet jednego nie skończyłem
@dosiu: Byłem pierwszym plusującym. Jak już zostaniesz sławnym jutuberem i dostaniesz kontrakt ze sprajtem albo koka kolą to odezwę się i podzielisz się 15letnimi fankami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio zrób to, skoro lebul zajeb w gong sie przebił to i pan kierowca może xddd