Wpis z mikrobloga

  • 0
@hondziarz dlatego nigdy mi się nie podobał ten zderzak. Kiedyś sprzedawałem cały zderzak plus dokładka plus grill type r, ale wydaje mi się że kiedyś ktoś rzeźbę robił i miał dokładki chyba z poliuretanu.
  • Odpowiedz
@b0Ls: jedyna wada polifta to jest wlasnie ten nieszczęsny zderzak i grill, w przedlifcie dokładka+ grill z ATR i wyglądałby lepiej no ale nie mozna miec wszystkiego :D
  • Odpowiedz
@b0Ls: Szukałem dosyć długo drzwi lewych i nakładek progowych w kolorze(wypadek miałem) to ciężko było znaleźć, dopiero na grupkach na fb cos znalazłem i to po pół roku szukania, no i przy okazji dokładek kupiłem spojler
  • Odpowiedz
@b0Ls: własnie ten spojler pomaga bardzo parkować xD i jak jade to nieraz ludzie mi nie swiecą po lusterku wstecznym bo swiatło idelanie pada na spojler, same plusy xdd
  • Odpowiedz
  • 0
@hondziarz no ze światłami też był plus. Na forum accorda wbijaj w dział giełdę tam mają dużo fajnych części. Tam jeden gość z UK ciągnie atry to rób zamówienie na dokladki i zderzaki.

No VI szukam pakietu dokładek. W ATR dało.ske znaleźć ale tutaj to że 3x do roku coś się pojawi na olx, a jak się pojawi to znika tego samego dnia.
  • Odpowiedz
  • 0
@hondziarz ostatnio był komplet za 1500 ale poszedł :/ Miałem sedana i mi się bardziej Coupe podoba wykończona jest mocniej blacha grubsza itp. na full wypasie. Generalnie ciężkie auto 1.4 tony a na długość jak nie jedno kombi.
  • Odpowiedz