Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mireczki nie potrafię wyregulować spłuczki. Problemy są dwa :
1. Woda nie opłukuje całej muszli (bezrantowa)
2. Co bym nie zrobił (przedstawianie tych elementów na spłuczce jak na rysunku), niezależnie od tego który przycisk nacisnę, do spłukiwania zużyta jest cała woda dostępna w zbiorniku.

Pacjent to podtynkowy zestaw JOMO. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

#pomocy #wc #jomo i pozwolę sobie zawołać #remontujzwykopem
zagu - Mireczki nie potrafię wyregulować spłuczki. Problemy są dwa :
1. Woda nie opłu...

źródło: comment_E7PhF45qcz166JpcW65Nh8WvOl1TgwgN.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: No co ja poradzę, że jest JOMO. W przednim mieszkaniu miałem Geberit i nigdy problemów nie było. Dałem sobie wcisnąć, że to to samo i masz babo placek. Dawno zabudowane i przez kilka lat będzie musiało być. Możliwe, że to dwa osobne problemy, możliwe że oba wynikają nie z regulacji tylko czegoś innego. Dlatego pytam ekspertów.
@zagu: moim zdaniem to, że nie opłukuje całej muszli to wina muszli, ew montażu - pomyśl na zdrowy rozsądek, skoro schodzi cały pojemnik to wody na pewno nie brakuje. Jaką tam muszlę zamontowałeś?

Co do regulacji - skoro postępujesz zgodnie z instrukcją to tylko do sprzedawcy albo producenta. Ja o jomo słyszę pierwszy raz, chociaż jest szansa, że na mirko ktoś taką ma i miał ten sam problem - czego ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: Oczywiście, że temat będę drążył. Muszla ma znaczek GSG. Z tego co zdążyłem wyczytać zdarza się, że to wina elastycznego krążka na dole zaworu spłuczki. Ale tak jak piszesz może to być kwestia złego montażu.