Wpis z mikrobloga

Gdzie w #katowice #gliwice kupię DOBRE czarne spodnie rurki, albo inaczej super skinny do 100zł?
Kupiłem w H&M, New Yorker, Pull&Bear ale wszędzie, wszędzie #!$%@? to samo. Spodnie wyglądają ładnie na wystawie, ale po praniu robią się totalnie wyblakłe. Piorę je w płynie do prania czarnych ubrań. Wystarczy, że wezmę mokry ręcznik i delikatnie potrę w jednym miejscu. Barwnik schodzi i już wiem, że pod jednym praniu będą wyblakłe i miejscami przetarte. Polecicie jakiś dobry sklep?

#modameska
Pobierz Varien - Gdzie w #katowice #gliwice kupię DOBRE czarne spodnie rurki, albo inaczej su...
źródło: comment_KdlznD5NONmY6zsw0CNZHpWYlrUgbUf0.jpg
  • 8
@Varien: ogólnie to chyba musisz poszukać opinii który sklep sprzedaje dobrej jakosci spodnie i tam szukać zapewne okazji, bo to pewnie nie bedzie tani sklep.
Paradoksalnie najlepiej skrojone koszulki kupiłem w tesco od FF, nie skręcająsię jak inne dużo droższe.
aktualnie zalando lounge ma w takiej cenie sporo spodni od dobrych producentów.
@Varien: Levi'sy są dobre jakościowo, ale ciężko znaleźć w Polsce poniżej 250 zł.

Na promocjach możesz złapać spodnie w Bytomiu albo Wólczance za 100-150 zł, ale nie wiem czy mają super skinny - zobacz na stronie.