Wpis z mikrobloga

@Vinczi Eee? Jesteś pewny że do mnie piszesz? Bo nie ogarniam gdzie zrównałem demokrację z dyktaturą.

Moze to kwestia ze musiałem poprawiac cytaty, bo wypok mobilny jest inwalidą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi powini dostac grzywny idące w tysiące + rachunek za remont i ponowne ustawienie pomnika. Następnie przy najblizszej okazji rada miasta powinna zadecydowac o usunuęciu pomnika - tym razem zgodnie z prawem.
  • Odpowiedz
Warszawiacy, tak, ale byli działacze Obywateli RP (w przypadku Suszka nawet bardzo byli).


@Andreth: Na oficjalnej stronie ORP jest tekst z 28 grudnia 2017, gdzie opisywany jest p.Suszek jako działacz Ob.RP. I jakoś nie ma pod nim żadnego dementi. Także nie jest prawdą, że od dawna nie jest on członkiem Ob.RP

Kiedy zaczynali, byli postrzegani jako grupka zwariowanych radykałów. Dziś, na mapie oporu wobec rządów PiS, Obywatele RP są jednym
  • Odpowiedz
@Deykun: Kolego, na opisywanym zdjęciu widzimy:

Akt obywatelskiego nieposłuszeństwa. Jego sprawcy w sposób oczywisty złamali prawo, świadomie narażając się na konsekwencje, których nie próbują unikać, a przeciwnie – demonstracyjnie się im poddają. Uczynili to, bo sprawa, w imię której działali, jest dla nich ważna ponad te konsekwencje. Nie oczekują bezkarności – odpowiedzialność za czyny i słowa jest ważnym i koniecznym elementem tego, co robią.

Wszyscy byli kiedyś aktywnymi uczestnikami ruchu
fryferykkompot - @Deykun: Kolego, na opisywanym zdjęciu widzimy:

 Akt obywatelskieg...

źródło: comment_OdHLJqAfqMgMwPovADGlbglAPQxJ2MEM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz